fbpx
en

CAMILLE O’SULIVAN

A LITTLE YEARNING
2002
A LITTLE YEARNING
LA FILLE DU CIRQUE
2005
LA FILLE DU CIRQUE
PLAYS BREL LIVE
2006
PLAYS BREL LIVE
CHANGELING
2012
CHANGELING

Irlandzka aktorka i wokalistka o francuskich korzeniach, owacyjnie przyjęta na tegorocznym festiwalu w Edynburgu (pięć gwiazdek od recenzenta gazety „Scotsman”), błyskotliwe interpretacje, charyzmatyczna osobowość i piosenki Brechta, Waitsa, Cave’a, Brela i im podobnych. Prócz fascynacji sceną, Camille O’Sullivan jest również dyplomowanym i nagradzanym architektem, malarką, prowadzi też swój program w telewizji.

Mroczna, kobieca, zabawna i hipnotyzująca publiczność, Camille zamienia każdą swoją piosenkę w intensywne emocjonalnie i teatralnie przeżycie. Wciąga publiczność w swój dziwny i cudowny świat. Na scenie jest jak kameleon, z każdą piosenką przestrajająca osobowość, za każdym razem autentyczna i szczera. Kiedy śpiewa – pisał o niej „Daily Telegraph” – jej oddech jest jakby przesycony parafiną. Wystarczy jedna iskra i cała sala eksploduje...

Booking

Jeśli jesteś organizatorem koncertów, festiwali lub imprez firmowych oraz zamkniętych zapraszamy do kontaktu. Nasza oferta bookingowa, obejmująca szereg zagranicznych artystów oraz polskich, skierowana jest do organizatorów koncertów, festiwali oraz imprez zamkniętych i firmowych.

+48 71 331 79 70 lub +48 510 121 022 / booking@lionstage.com
scroll to top