fbpx
en

DOPE D.O.D.

Branded
2011
Branded
Acid Trap
2016
Acid Trap
Shotgunz in Hell
2017
Shotgunz in Hell

Holenderski skład Dope D.O.D. to najlepszy przykład na to, jak wiele można osiągnąć w muzycznym świecie w stosunkowo krótkim czasie. W ciągu niespełna trzech lat od premiery pierwszego teledysku otrzymali propozycję supportowania Limp Bizkit i grania wspólnych koncertów z grupą KoRn, odwiedzili też wiele ważnych europejskich festiwali.

Chcąc wspomnieć o początkach kariery Dope D.O.D., trzeba się cofnąć do stycznia 2011 roku, kiedy ukazał się pierwszy teledysk grupy do utworu „What Happened” (wyświetlony już ponad 13 milionów razy). Wkrótce przyszła propozycja od VidZone, jednego z największych na świecie portali z teledyskami, by pokazać klip jako „One To Watch” w ramach ich sieci. To przełożyło się na zainteresowanie poczynaniami składu ze strony fanów z różnych zakątków świata, a także na pierwsze zagraniczne występy.

Kolejnym krokiem do ponadnarodowego sukcesu była kooperacja z jednym z najbardziej szanowanych artystów hiphopowych z USA, Seanem Pricem, który zaproponował zespołowi współpracę przy utworze „Psychosis”. Kontakt nieznanego składu i legendy wzbudził zainteresowanie hiphopowego środowiska, a przygotowany wspólnie utwór został bardzo pozytywnie odebrany od USA po Rosję.

Booking

Jeśli jesteś organizatorem koncertów, festiwali lub imprez firmowych oraz zamkniętych zapraszamy do kontaktu. Nasza oferta bookingowa, obejmująca szereg zagranicznych artystów oraz polskich, skierowana jest do organizatorów koncertów, festiwali oraz imprez zamkniętych i firmowych.

+48 71 331 79 70 lub +48 510 121 022 / booking@lionstage.com
scroll to top