fbpx
en

EMIKA

Dva
2013
Dva
Klavirni
2015
Klavirni
Melanfonie
2017
Melanfonie

Urodzona na Wyspach Brytyjskich Ema Jolly, znana jako EMIKA, nie ukrywa swoich czeskich korzeni, a klasyczne wykształcenie – studiowała grę na fortepianie oraz kompozycję – dzięki fascynacjom nowymi brzmieniami przekuwa w zupełnie nową jakość. Jej twórczość to połączenie brytyjskich brzmień dubstep z mocnymi wpływami elektro oraz popową wrażliwością.

Pierwsze kroki w muzycznym biznesie Emika stawiała jako stażystka w jednej z najbardziej cenionych w Polsce brytyjskich wytwórni z muzyką niezależną Ninja Tune. To tam także dwa lata temu ukazał się jej debiutancki krążek zawierający świetnie przyjęte przez fanów mrocznie brzmiącej elektroniki single “Double Edge” oraz “Drop The Other”.

Nie bez znaczenia dla twórczości EMIKI wydają się być też miejsca, w których mieszkała przez ostatnie kilka lat. Będąc w Bristolu była świadkiem umacniania się brytyjskiej sceny dubstep, a kilka lat później, po przeprowadzce z Anglii, zafascynowała się berlińską sceną techno.

Booking

Jeśli jesteś organizatorem koncertów, festiwali lub imprez firmowych oraz zamkniętych zapraszamy do kontaktu. Nasza oferta bookingowa, obejmująca szereg zagranicznych artystów oraz polskich, skierowana jest do organizatorów koncertów, festiwali oraz imprez zamkniętych i firmowych.

+48 71 331 79 70 lub +48 510 121 022 / booking@lionstage.com
scroll to top