fbpx
en

GIPSY KING’S LEGEND FAMILY

Gipsy Kings Family to jedna z najbardziej gitarowych rodzin naszych czasów. Początek pokoleniom wybitnych muzyków dał José Reyes, legenda flamenco. W latach sześćdziesiątych, jego duet z genialnym Manitas de Plata zawojował międzynarodową publiczność. Zyskali uznanie najważniejszych artystów epoki i tworzyli ze sławami, takimi jak chociażby Salwador Dali. Synowie José, bracia Reyes, w tłumaczeniu Królowie, są założycielami legendarnego zespołu GIPSY KINGS.

Dziś, muzyczną schedę po twórcach hitów takich jak "Bamboleo" i "Djobi Djoba" przejmuje najmłodsze pokolenie. Pod batutą Pablo Reyesa, jednego z braci-założycieli Gipsy Kings.

W skład grupy wchodzą najwybitniejsi artyści romskiej sceny muzycznej i prawdziwi mistrzowie gitarowego grania. W ruch pójdą hiszpańskie gitary i będzie szansa, by nie tylko podziwiać kunszt wirtuozerskiej gry, ale i samemu poczuć doskonałą atmosferę gitarowej fiesty.

Booking

Jeśli jesteś organizatorem koncertów, festiwali lub imprez firmowych oraz zamkniętych zapraszamy do kontaktu. Nasza oferta bookingowa, obejmująca szereg zagranicznych artystów oraz polskich, skierowana jest do organizatorów koncertów, festiwali oraz imprez zamkniętych i firmowych.

+48 71 331 79 70 lub +48 510 121 022 / booking@lionstage.com
scroll to top