fbpx
en

JAMIE WOON

MIRRORWRITING
2011
MIRRORWRITING
Making Time
2015
Making Time

Absolwent prestiżowej BRIT School, jeden z najbardziej obiecujących nowych artystów z Wysp Brytyjskich, autor takich przebojów jak “Lady Luck” (z 2011) czy “Wayfaring Stranger” (nagrany wspólnie z Burialem).

Muzyka Jamiego Woona trafia zarówno do wielbicieli awangardowych pomysłów, jak i miłośników perfekcyjnie wyprodukowanej muzyki pop. Poruszając się bez żadnych zahamowań pomiędzy klasycznym gospel, a dubstepowymi patentami, tworzy muzykę idealnie trafiająca w gusta słuchaczy zmęczonych nieodróżnialnymi wokalistami R&B i radykalną elektroniką. Zachowując typowo soulową wrażliwość i ekspresję, ten chińsko-szkocki wokalista potrafi oprawić swoją muzykę w całkowicie współczesne, połamane elektroniczne rytmy.

Największą siłę wszystkich kompozycji Woona stanowi jego niepowtarzalny wokal. Talent do śpiewu Brytyjczyk odziedziczył po matce, artystce związanej z muzyką celtycką, a który doskonalił w London School for Performing Arts & Technology (jego koleżanką ze szkoły była Amy Winhouse). Sam artysta opisuje własną muzykę jako: ….R&B, muzykę opartą na gitarowym groovie, z wykorzystaniem elektroniki oraz własnego głosu zarówno w płaszczyźnie wokalnej jak i dodatkowego instrumentu.

Booking

Jeśli jesteś organizatorem koncertów, festiwali lub imprez firmowych oraz zamkniętych zapraszamy do kontaktu. Nasza oferta bookingowa, obejmująca szereg zagranicznych artystów oraz polskich, skierowana jest do organizatorów koncertów, festiwali oraz imprez zamkniętych i firmowych.

+48 71 331 79 70 lub +48 510 121 022 / booking@lionstage.com
scroll to top