en

JOSS STONE

The Soul Sessions
2003
The Soul Sessions
Mind, Body & Soul
2004
Mind, Body & Soul
Introducing Joss Stone
2007
Introducing Joss Stone
Colour Me Free!
2009
Colour Me Free!
Water for Your Soul
2015
Water for Your Soul

28 -letnia artystka jest na półmetku swojej muzycznej kariery. W wieku 15 lat podpisała umowę z poważną wytwórnią płytową i rok później wydała swój debiutancki album „The Soul Sessions”. Jej płyty sprzedały się w nakładzie ponad 14 milionów na całym świecie, jest zdobywczynią prestiżowej brytyjskiej nagrody Brits oraz była nominowana do nagrody Grammy.

Jej muzyczny sukces otwiera drogę dla nowego pokolenia brytyjskich artystek muzyki soul. W pełni autorska  płyta, wydana przez nową wytwórnię Stone'd Records /Essential Music, niewątpliwie odbiega od poprzednich produkcji Stone. To krok na niezbadane dotychczas terytorium - płyta wzbogacona jest o elementy reggae i hip-hopu. Współpracując z takimi artystami jak Nitin Sawney, Damian Marley oraz Dennis Bovell, Joss stworzyła niebanalną mieszankę muzyczną. Album tworzony był przez cztery ostatnie lata, na podstawie doświadczeń ze światowych podróży i emocjonalnych przygód Brytyjki.

Początków muzycznej rewolucji Joss Stone można doszukiwać się podczas wspólnego nowojorskiego projektu SuperHeavy, w którego skład wchodził m.in. Mick Jagger, Dave Stewart i A. R. Rahman. Podczas tego  projektu Stone współpracowała również z jamajską gwiazdą Damianem Marley'em.

Joss mówi: "Zawsze uwielbiałam reggae. Damian dał mi pewność siebie, aby odważnie przejść przez te drzwi". 'Water For Your Soul' jest owocem ich wspólnej podróży po dźwiękach reggae. Jest to album, który pulsuje między rytmami reggae, łącząc hip hop z egzotycznymi dźwiękami muzyki świata, dostarczając także emocjonalnych basów R'n'B.

Na płycie nie brakuje również delikatnych soulowych brzmień,charakterystycznych dla artystki.  "To naprawdę kombinacja wszystkich rzeczy, które lubię" - wyjaśnia Joss. 'Water For Your Soul', jest nowym odzwierciedleniem kariery Joss Stone, który z pewnością pozwoli zdobyć rzesze nowych fanów, jak i oczaruje wielbicieli  jej twórczości na całym świecie.

Booking

Jeśli jesteś organizatorem koncertów, festiwali lub imprez firmowych oraz zamkniętych zapraszamy do kontaktu. Nasza oferta bookingowa, obejmująca szereg zagranicznych artystów oraz polskich, skierowana jest do organizatorów koncertów, festiwali oraz imprez zamkniętych i firmowych.

+48 71 331 79 70 lub +48 510 121 022 / booking@lionstage.com
scroll to top