en

MARIZA

Fado em mim
2001
Fado em mim
Fado Curvo
2003
Fado Curvo
Transparente
2005
Transparente
Terra
2008
Terra
Fado Tradicional
2010
Fado Tradicional
Mundo
2015
Mundo

Największa sława stylu fado, skarb narodowy Portugalii, gwiazda najlepszych sal koncertowych świata! Jej głos określa się słowami „magiczny, diamentowy, magnetyczny”, a fenomen popularności porównuje się do najsłynniejszych diw operowych i megagwiazd pop/rock.

Imię Mariza zaczęło wzbudzać światowy zachwyt w 2001 roku, kiedy to ta urodzona w Mozambiku portugalska pieśniarka otrzymała prestiżową nagrodę BBC Radio 3 w kategorii World Music. Od tamtej pory nie ustają entuzjastyczne opinie i porównania do legendarnej Amalii Rodriguez, symbolu muzyki fado.

Mariza w swych muzycznych poszukiwaniach nie stara się chować gatunku fado do muzeum. I pewnie dlatego zyskuje przychylność młodej publiczności.

W recenzjach koncertów wielu wykonawców pisze się często, że artysta oczarował publiczność. W wypadku Marizy używa się określeń bardziej dosadnych - jej koncerty elektryzują, oszałamiają, wprowadzają w zachwyt, a nawet ekstazę!

Booking

Jeśli jesteś organizatorem koncertów, festiwali lub imprez firmowych oraz zamkniętych zapraszamy do kontaktu. Nasza oferta bookingowa, obejmująca szereg zagranicznych artystów oraz polskich, skierowana jest do organizatorów koncertów, festiwali oraz imprez zamkniętych i firmowych.

+48 71 331 79 70 lub +48 510 121 022 / booking@lionstage.com
scroll to top