en

OCN

12
2002
12
DEPRESYJNE PIOSENKI O NICZYM
2004
DEPRESYJNE PIOSENKI O NICZYM
NIECIERPLIWY DOSTAJE MNIEJ
2006
NIECIERPLIWY DOSTAJE MNIEJ
CZTERY
2009
CZTERY
WOJNA ŚWIŃ
2011
WOJNA ŚWIŃ
WATERFALL
2013
WATERFALL
DEMON I KARZEŁ
2015
DEMON I KARZEŁ

Zespół OCN jeszcze jako Ocean powstał we Wrocławiu w 2001 roku. Pierwszy album grupy pod szyldem OCN - "Waterfall", wyprodukował laureat Grammy, Vance Powell (min. The White Stripes, The Raconteurs, Kings Of Leon, The Dead Weather). Tytułowy utwór z płyty dotarł na pierwsze miejsca rockowych list przebojów a kolejny singiel, "The First Cut" szybko powtórzył wynik poprzednika. Promując płytę, OCN pojawił się zarówno na festiwalach zagranicznych (min. Reeperbahn Festival w Hamburgu czy Sziget Festival w Budapeszcie), jak i na najważniejszych festiwalach polskich (min. Jarocin Festiwal, Union of Rock Festival w Węgorzewie, Ursynalia Festival, Orange Warsaw Festival gdzie  jako jedyny polski zespół otwierał wyprzedany koncert Beyonce).

W 25 września 2015 roku zespół wydał doskonale przyjęty album „Demon i karzeł", z którym od razu ruszył w ogólnopolską trasę koncertową. Finałem trasy był koncert w warszawskiej Stodole, gdzie zespołowi towarzyszyli wyjątkowi goście. Koncert był dodatkowo finałem konkursu zorganizowanego dla zespołu przez europejski oddział firmy Fender.  Wszystkie trzy single z płyty dotarły na pierwsze miejsca rockowych list przebojów. Przez cały luty i marzec 2016 OCN pojawi się w największych krajowych klubach i halach na wspólnej trasie z zespołem Happysad. Na marzec 2016 zaplanowana jest premiera singla „Migotanie" z gościnnym udziałem Skubasa oraz Jamala.

Obecnie OCN tworzą Maciek Wasio - wokal, gitara, Michał Kaleciński - bas, wokal, Radek Owczarz – bębny

Booking

Jeśli jesteś organizatorem koncertów, festiwali lub imprez firmowych oraz zamkniętych zapraszamy do kontaktu. Nasza oferta bookingowa, obejmująca szereg zagranicznych artystów oraz polskich, skierowana jest do organizatorów koncertów, festiwali oraz imprez zamkniętych i firmowych.

+48 71 331 79 70 lub +48 510 121 022 / booking@lionstage.com
scroll to top