fbpx
en

ÓLAFUR ARNALDS

EULOGY OF EVOLUTION
2007
EULOGY OF EVOLUTION
...AND THEY HAVE ESCAPED THE WEIGHT OF DARKNESS
2010
...AND THEY HAVE ESCAPED THE WEIGHT OF DARKNESS
FOR NOW I AM WINTER
2013
FOR NOW I AM WINTER
BROADCHURCH O.S.T.
2014
BROADCHURCH O.S.T.

Koncerty Olafura są zawsze owacyjnie witane a ostatni album artysty zyskał doskonałe recenzje w tak prestiżowych magazynach i portalach jak Uncut, Clash, Dazed & Confused, Paste, Pitchfork czy Drowned In Sound.

Ólafur Arnaldsur (ur. 3.11.1986 r. w Mosfellsba) to islandzki multiinstrumentalista . Tworzy świat delikatnych kompozycji symfonicznych, łącząc w niezwykły sposób brzmienie smyczków i pianina. Z sukcesem łączy klasykę i pop.

Sam mówi o tym w ten sposób: „Scena klasyczna wydaje się zamknięta dla ludzi, którzy nie studiowali muzyki przez całe swoje życie. Chciałbym wnieść mój klasyczny wpływ w życie ludzi, którzy zazwyczaj nie słuchają tego rodzaju muzyki – otworzyć ich umysły. Zwłaszcza ludzi młodych, którzy zdają się stanowić najliczniejszą grupę wśród mojej publiczności”.

Polscy fani mieli okazję przeżyć to w 2008 roku, gdy Arnalds wystąpił jako support przed koncertem Sigur Rós w Warszawie. Prezentował wtedy materiał z EPki „Variations of Static” (2008). Rok wcześniej wydał swój debiutancki album „Eulogy for Evolution”, który zyskał duże uznanie wśród krytyków. Po klasycznym debiucie, na „Variations of Static” pojawiły się już elektroniczne trzaski i odgłosy maszyn. W 2010 roku Ólafur wydał swój kolejny album – „…and they have escaped the weight of darkness”.

Booking

Jeśli jesteś organizatorem koncertów, festiwali lub imprez firmowych oraz zamkniętych zapraszamy do kontaktu. Nasza oferta bookingowa, obejmująca szereg zagranicznych artystów oraz polskich, skierowana jest do organizatorów koncertów, festiwali oraz imprez zamkniętych i firmowych.

+48 71 331 79 70 lub +48 510 121 022 / booking@lionstage.com
scroll to top