en

RDX

Nie podlega wątpliwość ogromny talent duetu RDX. Od stycznia 2007 roku ten energetyczny duet wykonał piorunującą pracę wśród nastolatków i dorosłych fanach dancehallu, wprowadzając fantastyczne układy taneczne w swoich piosenkach, oraz wiele ruchów taneczne do dancehallu.

Renegade X i Delomar X, którzy stanowią duet RDX wykonujący dancehall/reggae, realizując swoje marzenia pomyślnie wyrabiają swoją muzyczną markę wśród fanów na całym świecie. Ich wytrwała i konsekwentna praca pozytywnie wpływa na międzynarodowy rynek muzyczny i to z wzajemnością.

RDX przynosi swój wybuchowy styl grania dancehallu wszędzie gdzie tylko się pojawi. Carlton Williams (Renegade X) i André Bedward (Delomar X) byli wcześniej znani jako Xsytment, a na swoim koncie mieli kilka gorących hitówi jak "2 Tha Haters", "BumBum" oraz "Don't Trust You", które królowały na parkietach jamajskich imprez tanecznych. Jako Xsytment zrobili spore zamieszanie w kręgach dancehall, wspinając się na szczyt listy przebojów na Bahamach i zdobywając 17 miejsce na liście przebojów w Echoes w Wielkiej Brytanii w 2004 roku.

Booking

Jeśli jesteś organizatorem koncertów, festiwali lub imprez firmowych oraz zamkniętych zapraszamy do kontaktu. Nasza oferta bookingowa, obejmująca szereg zagranicznych artystów oraz polskich, skierowana jest do organizatorów koncertów, festiwali oraz imprez zamkniętych i firmowych.

+48 22 270 64 41 lub +48 510 121 022 / booking@lionstage.com
scroll to top