fbpx
en

SKA-P

Ska-P
1994
Ska-P
El vals del obrero
1996
El vals del obrero
Agradecidos... Rosendo
1997
Agradecidos... Rosendo
Eurosis
1998
Eurosis
Planeta Eskoria
2000
Planeta Eskoria
Que corra la voz
2002
Que corra la voz
Incontrolable
2003
Incontrolable
99%
2013
99%
TODO Ska-p
2013
TODO Ska-p
Revulsiu
2015
Revulsiu

W prawie pięć lat po „Lágrimas y Gozos“ SKA-P powraca z nowym krążkiem zatytułowanym „99%”. Spektakularne brzmienie zawdzięcza on Tonemu Lopezowi, producentowi, który odpowiadał też za poprzednie płyty zespołu.

„99%” to krzyk o zatrzymanie przytłaczającego społeczeństwa ucisku. To wezwanie do walki przeciw wszystkim spekulantom, szabrownikom, prześladowcom i kłamcom. SKA-P nie chce pozostawać w milczeniu w obliczu finansowej brutalności i zwolnień ludzi, realiów, w których mniejszość kontroluje większość poprzez system gospodarczy zaprojektowany w taki sposób, by wykorzystywać ludzi. Artyści, nie przebierając w słowach, mówią całą prawdę o zastanej dyktaturze gospodarczej, twierdząc, że tylko walka i rewolucja są jedynym rozwiązaniem dla tracących nadzieję narodów.

„99%” zawiera 15 utworów, które nie pozostawiają wątpliwości. Solidna podstawa muzyczna połączona została z niezwykłą pracą gitar, które znalazły idealną równowagę między mocą rocka, agresją punka, relaksem reggae i rytmem ska. Wszystko to wzbogacają imponująca sekcja dęta i spektakularne wokale, składając się na wyjątkowe brzmienie SKA-P.

„Victoria”, „Ska-Pa”, „Se Acabó”, „Pandemia” i „Ciudadano Papagayo” to utwory, w których słychać mieszankę dźwięków zebranych podczas międzynarodowych tras koncertowych. Prawdziwym hymnem rewolucji, którą wygrało małe miasteczko opierające się najeźdźcom, jest „Marinaleda”, a hołd dla tych, którzy walczą z faszyzmem, to „Maquis”. Znajdziemy tu też protest przeciwko wszędobylskiemu wielkiemu bratu, który podgląda i okupuje naszą prywatność („Bajo Vigilancia”) oraz przypomnienie o zapomnianym przez społeczność międzynarodową kontynencie – „Africa Agónica”.

SKA-P po raz kolejny udowadnia, że jest jednym z najważniejszych zespołów europejskiej sceny muzycznej. Grupa wyrusza w międzynarodową trasę koncertową, podczas której nieść będzie przesłanie walki, rewolucji i wolności dla nowego, lepszego świata.

Booking

Jeśli jesteś organizatorem koncertów, festiwali lub imprez firmowych oraz zamkniętych zapraszamy do kontaktu. Nasza oferta bookingowa, obejmująca szereg zagranicznych artystów oraz polskich, skierowana jest do organizatorów koncertów, festiwali oraz imprez zamkniętych i firmowych.

+48 71 331 79 70 lub +48 510 121 022 / booking@lionstage.com
scroll to top