en

ZGAS

Human Beatbox
2011
Human Beatbox
HYBYDYSZ
2012
HYBYDYSZ

Ten dwukrotny Oficjalny Mistrz Polski Beatboxu kilka lat temu poświęcił się całkowicie działalności solowej i w krótkim czasie uzyskał status jednego z czołowych polskich beatboxerów. Ma unikalny styl, naśladuje różnorodne dźwięki, instrumenty muzyczne, wokalne skrecze, motyw bomby, potrafi stworzyć trzy ścieżki ustami jednocześnie, świetnie wykonuje covery znanych przebojów.

Koncerty Zgasa na długo zapadają w pamięć i na stałe zmieniają wyobrażenie na temat możliwości ludzkiego aparatu mowy. W kwietniu 2011 roku Zgas wydał swój pierwszy solowy album pt. „Human Beatbox”. To 100% beatboxowa płyta, jedna z pierwszych „umiejętnościowych” na świecie.

W marcu 2006 Zgas został stypendystą programu TVP "Dolina Kreatywna". Przez kilka lat współpracował z zespołem Me Myself And I. Aktualnie występuje solo, z beatboxową ekipą Fpat Wypat oraz L.U.Ciem, promując płytę i materiał „Planet L.U.C”. Jest filarem projektu Kwartludium Beatbox, zainicjowanym pierwotnie na potrzebę 51. Festiwalu Warszawska Jesień. Współpracuje z Chonabibe Soundsystem.

Booking

Jeśli jesteś organizatorem koncertów, festiwali lub imprez firmowych oraz zamkniętych zapraszamy do kontaktu. Nasza oferta bookingowa, obejmująca szereg zagranicznych artystów oraz polskich, skierowana jest do organizatorów koncertów, festiwali oraz imprez zamkniętych i firmowych.

+48 71 331 79 70 lub +48 510 121 022 / booking@lionstage.com
scroll to top