fbpx
en

Gitarowy Rekord Guinnessa’20

Wrocław Rynek 01.05.2020, 10:00

Gitarowy Rekord Guinnessa'20. Zagraj z nami 1 maja we Wrocławiu!

Czas stroić gitary!!!
Zaczynamy odliczanie do najbardziej oczekiwanej imprezy 2020 roku! 1 maja zgodnie z tradycją spotykamy się we Wrocławiu, by kolejny raz podjąć próbę pobicia Gitarowego Rekordu Guinnessa, który stał się już wizytówką Wrocławia w całej Europie i świecie.

W tym roku zagramy już po raz osiemnasty. Nasz rekord ustanowiony w ubiegłym roku, to 7423 ( słownie: siedem tysięcy czterysta dwadzieścia trzy!) gitary wspólnie grających nieśmiertelne „Hey Joe” Jimiego Hendrixa!
Wiemy, że z Waszą pomocą stać nas na więcej - wystarczy, że każda grupa gitarzystów namówi do wspólnego grania we Wrocławiu jeszcze jedną osobę i znów przejdziemy do historii :)

Aby zagrać na na Gitarowym Rekordzie Guinnessa wystarczy mieć gitarę (lub ukulele) i znać pięć podstawowych akordów C/G/D/A/E, potrzebnych do zagrania utworu „Hey Joe” Jimiego Hendrixa. Gitarowa impreza rozpoczyna się 1 maja na wrocławskim Rynku o godz. 10:00. Największą gitarową orkiestrę na świecie poprowadzi pomysłodawca imprezy, Leszek Cichoński.

Gitarowy Rekord Guinnessa połączony jest z największym wrocławskim festiwalem 3 – Majówka w dniach 1 - 3 maja, który od lat gromadzi gwiazdy rocka z Polski i ze świata, warto więc zostać trochę dłużej w stolicy Dolnego Śląska.
Na gitarzystów, którzy zagrają z nami czekają ulgowe bilety na koncerty 3-Majówki 2020.

Zachęcamy również do obejrzenia klipu z pobicia Gitarowego Rekordu Guinnessa 2019 we Wrocławiu
https://www.youtube.com/watch?v=AuSmPLSVvyo
Oglądajcie, wysyłajcie znajomym na całym świecie, niech wszyscy zobaczą, że Wrocław jest Miastem Gitary!

Dołączajcie do wydarzenia, zapraszajcie znajomych, więcej informacji wkrótce! Do zobaczenia 1 maja 2020 we Wrocławiu :)

scroll to top