en

I Przegląd Wrocławski Sound

Wrocław Centrum Sztuki Impart 01.10.2009 - 02.10.2009,

Pierwsza edycja przeglądu wrocławskich twórców.

Między 2 a 3 października w stolicy Dolnego Śląska odbywać będzie się impreza Wrocławski Sound. Powstała z myślą o artystach tworzących w ramach zjawiska, które – dzięki swej wyrazistości – dziennikarze, fani i obserwatorzy nazwali wrocławską, niezależną sceną muzyczną.

Wrocławski Sound powstał z myślą o ludziach otwartych, twórcach i odbiorcach sztuki, poszukujących treści i znaczeń poza mainstreamem. Wydarzenie ma pokazać szerszej publiczności niszowe, energetyczne, najwyższych lotów oblicze młodych artystów z Wrocławia, a wrocławskim artystom udowodnić, że jest w mieście przestrzeń dla ich działań.

- Postanowiliśmy skompilować mieszankę wybuchową dla wiernych smakoszy, a także eksplodować w głowach tych „poszukujących”. Pochwalić się wrocławskimi perełkami sceny alternatywnej, a młodym, nieznanym, kiełkującym talentom stworzyć przestrzeń do rozwoju i prezentacji. Zróżnicowany, zaskakujący i wysublimowany – taki ma być festiwal Wrocławski Sound .

Projekt Wrocławski Sound to impreza dla tych, którzy kochają sztukę oddaloną od ścieżek wytyczanych przez masowe media. Dla tych, którzy mają otwarte głowy i są ciekawi tego, co dzieje się poza głównym obiegiem. Także dla tych, którzy oddali serce Wrocławiowi, bądź tworzącym w naszym mieście artystom. Wrocławski Sound nie jest dla wszystkich.

scroll to top