en

KAYAH

Wrocław Sala Audytoryjna WCK 27.11.2015, Godz. 20.00

Kayah rusza w trasę w listopadzie 2015 roku. Dokładnie 20 lat po wydaniu płyty "Kamień".

27 listopada w Sali Audytoryjnej Wrocławskiego Centrum Kongresowego, KAYAH zaprezentuje przed wrocławską publicznością cały materiał z pierwszej, przez niektórych uważanej za kultową, płyty pt. „Kamień”!

W tym roku mija 20 lat od wydania pierwszej autorskiej płyty „Kamień", która swoją premierę miała w listopadzie 1995 roku. Kayah zdobyła dzięki niej pierwszą statuetkę Fryderyk '95 dla Najlepszej Wokalistki Roku. To wyjątkowa płyta dla bardzo wielu osób, fani Kayah często o niej mówią, wspominają i jest im szczególnie bliska. Teraz nadszedł czas na zmierzenie się z przeszłością, ponowne zinterpretowanie utworów napisanych przez Artystkę na początku kariery i odświeżenie brzmień, które spowodowały, że Kayah stała się rozpoznawalną Artystką i pozyskała rzeszę wiernych fanów.

Podczas koncertów nie zabraknie najbardziej znanych utworów z płyty, takich jak „Fleciki", „Nawet deszcz", „Santana", „Jestem kamieniem", czy „Jak liść".  Będzie też kilka muzycznych niespodzianek w zaskakujących aranżacjach.  Na najwspanialszych polskich scenach towarzyszyć będą Artystce wyjątkowi muzycy.  Trasa ruszy w listopadzie 2015 roku. Dokładnie 20 lat po wydaniu płyty.

scroll to top