en

Puppini Sisters

Wrocław Centrum Sztuki Impart 24.10.2008,

Swingujące lata 40-ste po raz pierwszy w Polsce!

Absolutna rewelacja koncertowa po raz pierwszy w Polsce! Swingujące lata 40-te prosto z Wielkiej Brytanii. Zapraszamy 25 października 2008 do Centrum Sztuki Impart we Wrocławiu.

Fantastyczne trio stylizowane na lata 40. ubiegłego wieku śpiewa covery piosenek The Anders Sisters. Mimo, iż Marcella Puppini, Stephenie O'Brien i Kate Mullins garściami czerpią z przeszłości, udało im się zachować swoje własne, indywidualne brzmienie. Puppini Sisters śpiewają stare przeboje: "Mr. Sandman", "Boogie Woogie Bugle Boy", "Jeepers Creepers".

Jak same twierdzą ich grupa wokalna nawiązuje do popularnych "The Andrews Sisters". W okresie długiej kariery siostry Andrews sprzedały ponad 60 milionów płyt. Czy podobnie będzie z Puppini Sisters ? Na debiutanckiej płycie z 2006 roku - "Betcha Bottom Dollar" słodko śpiewają nie tylko utwory z lat 40. ale też interpretują Blondie - "Heart Of Glass", Kate Bush - "Wuthering Heights" i The Smith - "Panic". Świetnie akompaniuje im gypsy-swing trio. Puppini Sisters zainspirował francuski animowany film "Trio z Belleville", w którym występuje grupa śpiewająca w stylu lat 40. Producentem ich pierwszego albumu jest Benoit Charest, nominowany do Oskara za muzykę do wspomnianego filmu.

Na stronie www.thepuppinisisters.com można posłuchać nie tylko wybranych utworów z ostatniej płyty, ale i kupić czekoladki „Puppini Sisters" z kolekcjonerskimi kartkami.

scroll to top