en

Team Me

Wrocław Klub Łykend 17.10.2012,

KOLEJNY koncert jesiennej edycji City Sounds

Ogłaszamy kolejny koncert jesiennej edycji naszego cyklu. Już 18 października zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami skandynawskiej sceny, norweską formacją Team Me.

Zgodnie ze słowami bloggerów i dziennikarzy, norweska grupa Team Me była jednym z najlepszych debiutantów w roku 2011. W minionym roku zespół gościł na ważnych europejskich scenach (The Great Escape, Club NME, Berlin Independent Nights), swój muzyczny podbój Team Me rozpoczęli jednak od rodzimej Norwegii.

Najpierw pojawili się w konkursie tamtejszego radia, później – zimą 2011 – nagrali Team Me EP. Wspólne koncerty z The Wombats w Anglii, Europie kontynentalnej i Skandynawii pomogły im zdobyć pierwszych fanów. Debiutancki album, „To The Treetops!” powstał w Oslo w ciągu zaledwie pięciu tygodni i ukazał się w październiku 2011 roku w Norwegii i w marcu 2012 na świecie.

To świetna płyta, która zebrała mnóstwo pozytywnych recenzji, a singlowe „Show Me” to jeden z najlepszych indie popowych kawałków ostatnich miesięcy! Fani twórczości Sufjana Stevensa, Jonsiego, Patricka Wolfa, Mew czy Broken Social Scene z pewnością znajdą w twórczości Team Me mnóstwo przyjemności!

scroll to top