fbpx
en

THE WEBB SISTERS

Wrocław Synagoga Pod Białym Bocianem 10.03.2014,

BRYTYJSKI DUET WOKALNY PO RAZ PIERWSZY W POLSCE!

Ethno Jazz Festival zaprasza 11. marca do Synagogi Pod Białym Bocianem na wyjątkowy koncert, adresowany do fanów zarówno znakomitej wokalistyki i instrumentalistyki, jak i kobiecej urody i wdzięku.

Po raz pierwszy w Polsce na solowym koncercie wystąpi duet, znany na całym świecie z anielskich głosów towarzyszących Leonardowi Cohenowi od lat w jego występach, a mianowicie The Webb Sisters.

Dynamiczne, ekspresyjne, a zarazem harmonijnie wykonane utwory przy dźwiękach gitary i harfy przenoszą słuchaczy w świat folku i folk-jazzu rodem z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.

The Webb Sisters wydały trzy albumy, występowały przed milionową publicznością na całym świecie towarzysząc Leonardowi Cohenowi, nieodmiennie zafascynowanemu ich pięknem, talentem i wrażliwością muzyczną, śpiewały dla Księżniczki Anny i Królowej Elżbiety. Ponadto zostały zaproszone przez Stinga do gościnnego występu na jego albumie „If On a Winter’s Night..”.

Kiedy nie są w trasie z Leonardem Cohenem, Webb Sisters znajdują czas aby występować z wieloma innymi znakomitymi artystami: Jamie Cullum’em, Rufusem Wainwrightem, Gotye, Jasonem Mraze’em, Katie Melua i innymi.

Ostatnio weszły do studia nagrań, by zrealizować swój kolejny album, którego premiera będzie miała miejsce na wiosnę 2014 r.

scroll to top