23. FINAŁ WOŚP NA WROCŁAWSKIM RYNKU - LIONSTAGE
 

23. FINAŁ WOŚP NA WROCŁAWSKIM RYNKU

11 STYCZNIA 2015


Jak co roku, w drugą niedzielę stycznia, odbywa się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To piękne święto będziemy celebrować na wrocławskim Rynku, gdzie zagrają najlepsi artyści polskiej sceny muzycznej! 

Szybkimi krokami zbliża się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na wrocławskim Rynku. Takiej imprezy jeszcze w stolicy Dolnego Śląska nie było - 11 stycznia wystąpi aż dwanaście zespołów! Czeka nas dziesięć godzin wspaniałej muzyki, pokazów filmowych, gości i badzo dużo niespodzianek przygotowanych przez organizatorów. W tym dniu w całym kraju ponad 120 tysięcy wolontariuszy WOŚP po raz dwudziesty trzeci wyjdzie na ulice nie tylko polskich, ale i zagranicznych miast, żeby zbierać pieniądze przeznaczone na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godną opiekę medyczną dla seniorów. W samym Wrocławiu spotkacie ponad tysiąc dzielnych ludzi, zbierających do puszek pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla polskich szpitali. Impreza będzie transmitowana przez Telewizję Polską, a jej kulminacyjnym momentem będzie symboliczne wypuszczenie Światełka do Nieba.

Dzięki hojności darczyńców Fundacja WOŚP przez lata działalności zakupiła urządzenia medyczne za kwotę ponad 590 mln zł. W tym roku Fundacja prowadzi zbiórkę dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów. Pieniądze zebrane podczas Finału trafią do oddziałów klinik wyspecjalizowanych w takich dziedzinach jak m.in. onkologia, kardiochirurgia, pulmonologia oraz reumatologia. Misją Orkiestry jest skuteczne i mądre wsparcie systemu opieki zdrowotnej.

Wystąpią min.:

AUDIOFEELS
ATOM
BLADE LOKI
CLOCK MACHINE
FUNKY NEW ORLEANS
KRZYSZTOF ZALEWSKI
LIPALI
MUCHY
NO TO MYK
OCN
SYNAPTINE
TALLIB & D’ROOTS BROTHERS

 
 

Informacje o koncercie


Data: 11 stycznia 2015
Godzina: od 12:00
Adres: Rynek
Wrocław

 
23. FINAŁ WOŚP NA WROCŁAWSKIM RYNKU
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Czytaj więcej