3-MAJÓWKA 2014 NA WYSPIE SŁODOWEJ - LIONSTAGE
 

3-MAJÓWKA 2014

2-3 MAJA 2014

Wrocławscy fani dobrej muzyki w długi świąteczny weekend na pewno nie będą się nudzić. Po Gitarowym Rekordzie Guinnessa na Wyspie Słodowej podczas dwóch kolejnych dni (czwartek i piątek) odbędzie się mająca kilkuletnią już tradycję 3-Majówka. 

Piątek na wyspie

Wszystko zacznie się w piątek 2 maja o godz.13. Wtedy na scenie pojawi się Indios Bravos, zespół Piotra Banacha, niegdyś lidera Hey. Grupa wydała niedawno płytę „Jatata”, więc można się spodziewać, że oprócz największych przebojów zagra sporo piosenek z tego właśnie albumu. Po niej zaprezentuje się nasz wrocławski Bethel, który swoją mieszanką reggae i ska z pewnością rozrusza publikę nie mniej skutecznie niż Indios Bravos. Po znanych i utytułowanych kolegach wystąpi laureat Łykend Promo – Sheep. Sądząc po tym, co działo się ostatnio w klubie Łykend podczas ich koncertu w finale konkursu, ci młodzi ludzie poradzą sobie na każdej scenie. Tego show lepiej jednak nie przegapić.

Od 16.30 zgromadzonym na Wyspie Słodowej będą się objawiać już same gwiazdy. Najpierw uwielbiany we Wrocławiu Dawid Podsiadło. Był u nas raptem półtora miesiąca temu, ale z pewnością jego występ przyciągnie tłumy. Po nim – formacja Waglewski Fisz Emade. Ktoś jeszcze nie słyszał płyty „Matka, Syn, Bóg”? Jeśli rzeczywiście nie, trudno o lepszą okazję, by zapoznać się z nowym materiałem firmowanym przez Waglewskich. W tzw. późnych godzinach wieczornych zagrają natomiast Coma, a po niej – grupa Happysad. Najmłodsi widzowie powinni więc być zachwyceni.

Sobota na wyspie

W sobotę 3 maja impreza zacznie się również o godz.13 – od koncertu formacji Farben Lehre. Jeśli akurat ten zespół rzuca się „na pożarcie” o tak wczesnej porze, to co będzie potem? Ano potem będzie bardzo ciekawie. Najpierw wrocławianom pokaże się Dr Misio, kapela, której frontmanem jest znany aktor Arkadiusz Jakubik. Potem zagra reggae'owy Jamal. Następnie popularne dziś jak chyba nigdy przedtem Piersi – zespół co prawda bez Pawła Kukiza na wokalu, ale za to z przebojem pt. „Bałkanica” na koncie i rzeszą nowych fanów. Na chwilę refleksji po tej obłędnej potańcówce można liczyć dzięki występowi Meli Koteluk. Zaraz po niej nad Wyspą Słodową uniosą się dźwięki hitów zespołu Strachy Na Lachy, kapeli, która ma u swojej publiczności kredyt bezgranicznej chyba sympatii. Na koniec, jako jedyny przedstawiciel cięższego brzmienia, na scenę wkroczy metalowy Hunter i zwieńczy imprezę numerami ze swojej nowej płyty „Imperium”, z pewnością nie zapominając o starych fanach i starych hitach z „T.E.L.I...”, „Medeis” i „Requiem”.

Niżej przedstawiamy rozpiskę godzinową obu dni 3-Majówki Wrocław 2014, z zastrzeżeniem organizatorów, że to plan orientacyjny i że godziny rozpoczęcie poszczególnych występów mogą się zmienić.

3-Majówka Wrocław 2014 Wyspa Słodowa

Piątek, 02.05

13.00 Indios Bravos

14.30 Bethel

15.40 Sheep

16.30 Dawid Podsiadło

18.00 Waglewski Fisz Emade

19.40 Coma

21.30 Happysad

Sobota, 03.05

13.00 Farben Lehre

14.35 Dr Misio

16.00 Jamal

17.20 Piersi

18.40 Mela Koteluk

20.10 Strachy na Lachy

21.45 Hunter

 
 

Informacje o koncercie


Data: 2-3 maja 2014
Adres: Wyspa Słodowa
Wrocław

 
3-MAJÓWKA 2014
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Czytaj więcej