O NAS

DZIAŁAMY NA RYNKU MUZYCZNYM OD 1996 ROKU

Jesteśmy niezależną, międzynarodową agencją koncertową, założoną w 1996 roku przez doświadczonego promotora i menedżera kultury Tomasza Lektarskiego. Zajmujemy się kompleksową organizacją wydarzeń muzycznych i promowaniem artystów. Jesteśmy zgranym i profesjonalnym zespołem, który łączy miłość do muzyki, długoletnia przyjaźń i chęć propagowania kultury muzycznej ponad wszelkimi podziałami i schematami.

Organizujemy i współorganizujemy koncerty, festiwale muzyczne i trasy koncertowe oraz ekskluzywne eventy, zajmujemy się bookingiem artystów zagranicznych, sprawujemy opiekę impresaryjną nad polskimi i zagranicznymi wykonawcami. 

Naszą specjalnością jest odkrywanie artystów z rejonów muzyki alternatywnej, rock, etno, hip-hop, folk i world music. Sprowadzamy zespoły z całego świata, znajdujemy i promujemy świeże i nowatorskie brzmienia. Dbamy o oryginalność sceniczną  oraz profesjonalną organizację i produkcję każdego wydarzenia. 

Działamy na trzech uzupełniających się wzajemnie płaszczyznach: Booking artystów zagranicznych, Management zespołów muzycznych, Produkcja koncertów pod szyldem LIONSTAGE. 

Przy realizacji projektów oraz organizacji koncertów, festiwali i imprez klubowych współpracowaliśmy do tej pory m.in. z Pol'and'Rock Festival i Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, Orange Warsaw Festival, Narodowym Centrum Kultury, Muzeum Powstania Warszawskiego, Europejskim Centrum Solidarności, Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Teatrem Muzycznym Capitol, Przeglądem Piosenki Aktorskiej, T-Mobile Nowe Horyzonty, Red Bull Music, a także licznymi centrami kultury i urzędami wielu polskich miast. Jesteśmy współorganizatorami Ethno Jazz Festival oraz imprez z cyklu WrocLove, Wrocławski Sound i City Sounds.