ANDREYA TRIANA W KLUBIE FIRLEJ - LIONSTAGE
 

ANDREYA TRIANA W KLUBIE FIRLEJ

27 LISTOPADA 2011


Obdarzona niepowtarzalną barwą głosu, brytyjska wokalistka neo-soulowa Andreya Triana pojawi się 27 listopada na występie we wrocławskim Ośrodku Działań Twórczych - Firlej. 

Dla fanów Simona Greena i jego zespołu, koncert ten będzie dopełnieniem niezapomnianego występu Bonobo Live Band zorganizowanego przez nas na początku kwietnia.

Polskiemu słuchaczowi Triana znana jest przede wszystkim ze współpracy z Bonobo – to właśnie jej, wyjątkowej urody partie wokalne przyczyniły się do sporego sukcesu ostatniej płyty Anglika, „Black Sands“. Bonobo odwdzięczył się artystce znakomitą produkcją jej autorskiego debiutu „Lost Where I Belong“. Dziś Andreya Triana to już samodzielna artystka bardzo sprawnie prowadząca swoją szybko rozwijającą się karierę.

Wielkim powodzeniem cieszą się też koncerty Andreyi, która jak mało kto czaruje i urzeka publikę zmysłowym wokalem i doskonale go dopełniającą niebanalną urodą.

Obecnie Andreya Triana podróżuje po Europie koncertując i promując album. Próbuje też swoich sił w komponowaniu ścieżki dźwiękowej do filmu krótkometrażowego. Artystka przymierza się też do wydania drugiej, mocno wyczekiwanej płyty.

 
 

Informacje o koncercie


Data: 27 listopada 2011
Adres: Klub Firlej
ul. Grabiszyńska 56 - Wrocław

 
ANDREYA TRIANA W KLUBIE FIRLEJ
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Czytaj więcej