ARMS AND SLEEPERS NA CITY SOUNDS - LIONSTAGE
 

ARMS AND SLEEPERS NA CITY SOUNDS

17 MARCA 2013

City Sounds zaprasza na występ poruszającego się na pograniczu muzyki trip-hop, ambient i post-rocka amerykańskiego duetu Arms and Sleepers. 

Poza spektakularnymi produkcjami, staramy się w City Sounds regularnie przybliżać artystów, których muzyka przenosi w zupełnie inny wymiar i wymaga nieco większej dawki skupienia (vide: występy Ólafur Arnalds, Port-Royal, Saschienne). Występ Amerykanów to także nasza kolejna koncertowa odsłona, podczas której muzyka i obraz odegrają równorzędne role.

Arms and Sleepers to dwaj muzycy: grający na instrumentach klawiszowych i obsługujący samplery Max Lewis oraz grający na klawiszach i basie Mirza Ramic. Ich występy połączone są z doskonałymi wizualizacjami bostońskiego artysty Dado Ramadaniego.

Projekt zawiązał się latem 2006 roku w Boston, w stanie Massachusetts. Od tamtego momentu zespół nagrał 16 różnych pod względem stylistcznym wydawnictw, które regularnie prezentowane w wersji na żywo przysporzyły duetowi Amerykanów stałe grono wiernych odbiorców po obu stronach oceanu. Formacja stara się często zmieniać podejście do samego procesu tworzenia, ignoruje na sztywno wyznaczone granice gatunkowe i wiążące się z nimi ograniczenia.

Po kilku doskonale przyjętych przez polskich fanów koncertach, City Sounds ma przyjemność zaprosić na ich występ we Wrocławiu. To doskonała propozycja dla fanów ceniących dokonania takich formacji jak Telefon Tel Aviv, Archive, czy nawet Sigur Ros.

 
 

Informacje o koncercie


Data: 17 marca 2013
Adres: Klub Puzzle
Przejście Garncarskie 2 - Wrocław

 
ARMS AND SLEEPERS NA CITY SOUNDS
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Czytaj więcej