ARKANOID I Manager i management. Oficjalny kontakt zespołu
 
ABRADAB, RAHIM, KLESZCZ

ARKANOID

ARKanoid to efekt zaskakującej współpracy legend polskiej sceny rapowej - Rahima, współzałożyciela Paktofoniki i Pokahontaz, Abradaba, współzałożyciela Kalibra 44 i jednego z bardziej charyzmatycznych raperów ze Śląska - Kleszcza. W celu organizacji koncertu zapraszamy do kontaktu.

 

O PROJEKCIE ARKANOID

Wspólny album artystów ukazał się w listopadzie ubiegłego roku. Zawiera dwanaście premierowych utworów na bitach ViktoraV, który wyprodukował cały krążek. Materiał doskonale łączy style charakterystyczne dla jego twórców. Prezentuje ponadpokoleniowe nowatorskie spojrzenie na hip-hop, balansuje między starą i nową szkołą nurtu.

Abradab (Marcin Marten) to polski raper i producent muzyczny. Znany jest przede wszystkim z występów w zespole hip-hopowym Kaliber 44, którego był współzałożycielem. Od 2002 roku prowadzi solową działalność artystyczną. Jest członkiem Akademii Fonograficznej ZPAV, laureatem nagrody polskiego przemysłu fonograficznego - Fryderyka. Abradab współpracował z takimi wykonawcami jak: Piotr Banach, Bosski Roman, Maciej Maleńczuk, Wojciech Waglewski, Grubson, O.S.T.R. oraz Rahim. Poza działalnością artystyczną prowadzi wytwórnię muzyczną Inna-My-Twórnia.

Rahim (Sebastian Salbert) - raper, producent muzyczny i inżynier dźwięku. Były członek zespołów 3xKlan, MZD, Erka i Paktofonika. Od 2003 roku współtworzy projekt Pokahontaz. Prowadzi także solową działalność artystyczną. Właściciel agencji artystyczno-wydawniczej MaxFloRec. W 2001 roku, wraz z zespołem Paktofonika, otrzymał nagrodę polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii Album roku – hip-hop za płytę pt. Kinematografia (2000).

Kleszcz czyli Łukasz Stępień - raper i tekściarz, były podopieczny wytwórni MaxFloRec. W maju 2021r. zakłada mini wytwórnię i od tego momentu wydaje swoją twórczość samodzielnie pod marką HORREC  LABEL.

Pod szyldem Kleszcz & Dino, wydał płyty "HorRYM JESTem" (2015) oraz "Cyrk na qłq" (2017). Wydał także płytę "Yram Yracz" (2013) z raperem i producentem Stachem oraz autorski album "Czerń i biel" (2018), gdzie w nagraniach wzięli udział m.in. Rahim, Tymek i Kopruch.

 

WIDEO, TELEDYSKI ARKANOID

 
 
 

OFICJALNY KONTAKT ARKANOID

BOOKING - KONCERTY, FESTIWALE, KLUBY, EVENTY PRYWATNE ...

 
 

INNI NASI ARTYŚCI

  • Artysta urodzony na Śląsku - raper, wokalista, autor tekstów. Członek składu hip-hopowego ARKANOID (abradAb, Rahim, Kleszcz). Artysta wypracował swój niepowtarzalny styl.
  • Aktor Teatru Polskiego w Szczecinie, wokalista, kompozytor i autor tekstów, animator kultury. Były lider grupy Chorzy oraz solowych projektów Nordyk i Feng Szuja.
  • Dagadana to połączenie polskiej i ukraińskiej kultury za pomocą jazzu i world music. Ich widowiskowe koncerty sprawią, że zespół na pewno urozmaici Wasze wydarzenie.
  • Pełnia gorącego słońca, moc nieposkromionej natury i sześciu genialnych facetów, którzy swoją sceniczną energią przyciągną każdego fana dobrej muzyki!
 

Jesteśmy międzynarodową agencją artystyczną z Wrocławia. Tworzymy duży, zgrany i profesjonalny zespół, który łączy miłość do muzyki, długoletnia przyjaźń i ogromna chęć propagowania kultury związanej z muzyką.

Organizujemy koncerty, festiwale muzyczne i trasy koncertowe oraz ekskluzywne eventy dla firm, zajmujemy się bookingiem artystów zagranicznych, sprawujemy opiekę impresaryjną nad polskimi i zagranicznymi wykonawcami. Naszą specjalnością jest odkrywanie artystów z rejonów muzyki alternatywnej, rock, hip-hop, reggae-dub, ethno i world music. Sprowadzamy zespoły z całego świata, znajdujemy i promujemy świeże nowatorskie brzmienia. Dbamy o oryginalność sceniczną, profesjonalną organizację, produkcję techniczną każdego wydarzenia na wysokim poziomie.

ARKANOID
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Czytaj więcej