DZIUBEK BAND I Manager i management. Oficjalny kontakt
 
BRZMIENIE, JAK DOTĄD, NIESPOTYKANE W POLSCE

DZIUBEK BAND

Orkiestra powstała w 2011 roku w Europejskiej Stolicy Kultury – Wrocławiu. Tworzą go muzycy sprawnie poruszający się w stylach pop, funky, jazz, disco, a nawet dubstep. Aerofony, czyli instrumenty dęte, znane są już od czasów Starożytności; mury Jerycha skruszały kiedy to siedmiu kapłanów zadęło w siedem trąb! Liderem zespołu jest
Mariusz DZIUBEK – dyrygent, aranżer, kompozytor, absolwent Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie,
Akademii Muzycznej we Wrocławiu i Gdańsku.


Jeśli jesteś zainteresowany koncertem DZIUBEK BAND zapraszamy do kontaktu - booking. Projekt idealnie pasuje na zamknięte imprezy firmowe oraz wydarzenia specjalne.

DZIUBEK BAND KONTAKT
 

O ORKIESTRZE DZIUBEK BAND

Konstrukcja dęciaków zmieniała się przez wieki ale moc brzmienia i koloryt pozostaje wciąż ten sam. Najnowsze osiągnięcia technologiczne oraz poziom wykonawczy muzyków - instrumentalistów powoduje, że dęte składy zachwycają i zaskakują jakością wykonań. Składy i brzmienia big-bandów Glena Millera czy Gila Evansa, inspirowały do powstawania jeszcze większych zespołów złożonych wyłącznie z instrumentów dętych oraz baterii perkusyjnych, tzw. concert bands lub wind orchestras. Winfrap! Orchestra

Na tym polega wyjątkowość orkiestry DZIUBEK BAND. To pierwsza w Polsce profesjonalna, koncertowa orkiestra dęta, nawiązująca do zespołów tego typu w Japonii, Stanach Zjednoczonych czy Holandii. W składzie swym posiada big – band w wersjii koncertowej oraz tanecznej, a także koncertowy skład wykonujący najtrudniejsze kompozycje muzyki klasycznej, filmowej oraz rozrywkowej w brzmieniu, jak dotąd, niespotykanym w Polsce.

MARIUSZ DZIUBEK

Dyrygent, doktor sztuki muzycznej, aranżer, producent muzyczny. Absolwent Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie, Akademii Muzycznej w Gdańsku, Wrocławiu, Bydgoszczy, a także Dolnośląskiej Szkoły Służb Publicznych we Wrocławiu. Od dzieciństwa związany ze środowiskiem orkiestr dętych; propagator instrumentów dętych i wszelkich projektów związanych z promocją zespołów dętych. Z powodzeniem koncertuje w kraju i za granicą, prezentując nietuzinkowe aranżacje muzyki poważnej, rozrywkowej i jazzowej.

DZIUBEK BAND oferuje:

- pełnowymiarowy koncert muzyki polskiej i/lub zagranicznej wraz z solistami
- oprawę artystyczną gali wręczenia nagród
- oprawę artystyczną festiwali , ekskluzywnych eventów
- autorskie aranżacje muzyczne oraz opracowania instrumentalne


 

VIDEO, TELEDYSKI - DZIUBEK BAND

 
 
 

OFICJALNY KONTAKT Z DZIUBEK BAND

BOOKING - KONCERTY, FESTIWALE, KLUBY, EVENTY PRYWATNE ...

 
 

INNI NASI ARTYŚCI

  • Aktor Teatru Polskiego w Szczecinie, wokalista, kompozytor i autor tekstów, animator kultury. Były lider grupy Chorzy oraz solowych projektów Nordyk i Feng Szuja.
  • The Ukrainian Folk to folk-rockowa formacja powstała we Lwowie w 1990 r. Cieszy się popularnością wśród wielbicieli ukraińskiej muzyki folkowej i nie tylko.
  • Efekt zaskakującej współpracy legend polskiej sceny rapowej - Rahima, współzałożyciela Paktofoniki i Pokahontaz, Abradaba, współzałożyciela Kalibra 44 i Kleszcza.
  • To jeden z najciekawszych zespołów polskiej sceny folkowej.
Swoje niepowtarzalne brzmienie zespół osiągnął dzięki szczególnej umiejętności łączenia muzyki tradycyjnej.
 

Jesteśmy międzynarodową agencją artystyczną z Wrocławia. Tworzymy duży, zgrany i profesjonalny zespół, który łączy miłość do muzyki, długoletnia przyjaźń i ogromna chęć propagowania kultury związanej z muzyką.

Organizujemy koncerty, festiwale muzyczne i trasy koncertowe oraz ekskluzywne eventy dla firm, zajmujemy się bookingiem artystów zagranicznych, sprawujemy opiekę impresaryjną nad polskimi i zagranicznymi wykonawcami. Naszą specjalnością jest odkrywanie artystów z rejonów muzyki alternatywnej, rock, hip-hop, reggae-dub, ethno i world music. Sprowadzamy zespoły z całego świata, znajdujemy i promujemy świeże nowatorskie brzmienia. Dbamy o oryginalność sceniczną, profesjonalną organizację, produkcję techniczną każdego wydarzenia na wysokim poziomie.