DZIUBEK BAND I Manager i management. Oficjalny kontakt
 
BRZMIENIE, JAK DOTĄD, NIESPOTYKANE W POLSCE

DZIUBEK BAND

Orkiestra powstała w 2011 roku w Europejskiej Stolicy Kultury – Wrocławiu. Tworzą go muzycy sprawnie poruszający się w stylach pop, funky, jazz, disco, a nawet dubstep. Aerofony, czyli instrumenty dęte, znane są już od czasów Starożytności; mury Jerycha skruszały kiedy to siedmiu kapłanów zadęło w siedem trąb! Liderem zespołu jest
Mariusz DZIUBEK – dyrygent, aranżer, kompozytor, absolwent Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie,
Akademii Muzycznej we Wrocławiu i Gdańsku.


Jeśli jesteś zainteresowany koncertem DZIUBEK BAND zapraszamy do kontaktu - booking. Projekt idealnie pasuje na zamknięte imprezy firmowe oraz wydarzenia specjalne.

DZIUBEK BAND KONTAKT
 

O ORKIESTRZE DZIUBEK BAND

Konstrukcja dęciaków zmieniała się przez wieki ale moc brzmienia i koloryt pozostaje wciąż ten sam. Najnowsze osiągnięcia technologiczne oraz poziom wykonawczy muzyków - instrumentalistów powoduje, że dęte składy zachwycają i zaskakują jakością wykonań. Składy i brzmienia big-bandów Glena Millera czy Gila Evansa, inspirowały do powstawania jeszcze większych zespołów złożonych wyłącznie z instrumentów dętych oraz baterii perkusyjnych, tzw. concert bands lub wind orchestras. Winfrap! Orchestra

Na tym polega wyjątkowość orkiestry DZIUBEK BAND. To pierwsza w Polsce profesjonalna, koncertowa orkiestra dęta, nawiązująca do zespołów tego typu w Japonii, Stanach Zjednoczonych czy Holandii. W składzie swym posiada big – band w wersjii koncertowej oraz tanecznej, a także koncertowy skład wykonujący najtrudniejsze kompozycje muzyki klasycznej, filmowej oraz rozrywkowej w brzmieniu, jak dotąd, niespotykanym w Polsce.

MARIUSZ DZIUBEK

Dyrygent, doktor sztuki muzycznej, aranżer, producent muzyczny. Absolwent Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie, Akademii Muzycznej w Gdańsku, Wrocławiu, Bydgoszczy, a także Dolnośląskiej Szkoły Służb Publicznych we Wrocławiu. Od dzieciństwa związany ze środowiskiem orkiestr dętych; propagator instrumentów dętych i wszelkich projektów związanych z promocją zespołów dętych. Z powodzeniem koncertuje w kraju i za granicą, prezentując nietuzinkowe aranżacje muzyki poważnej, rozrywkowej i jazzowej.

DZIUBEK BAND oferuje:

- pełnowymiarowy koncert muzyki polskiej i/lub zagranicznej wraz z solistami
- oprawę artystyczną gali wręczenia nagród
- oprawę artystyczną festiwali , ekskluzywnych eventów
- autorskie aranżacje muzyczne oraz opracowania instrumentalne


 

VIDEO, TELEDYSKI - DZIUBEK BAND

 
 
 

OFICJALNY KONTAKT Z DZIUBEK BAND

BOOKING - KONCERTY, FESTIWALE, KLUBY, EVENTY PRYWATNE ...

 
 

INNI NASI ARTYŚCI

 

Jesteśmy międzynarodową agencją artystyczną z Wrocławia. Tworzymy duży, zgrany i profesjonalny zespół, który łączy miłość do muzyki, długoletnia przyjaźń i ogromna chęć propagowania kultury związanej z muzyką.

Organizujemy koncerty, festiwale muzyczne i trasy koncertowe oraz ekskluzywne eventy dla firm, zajmujemy się bookingiem artystów zagranicznych, sprawujemy opiekę impresaryjną nad polskimi i zagranicznymi wykonawcami. Naszą specjalnością jest odkrywanie artystów z rejonów muzyki alternatywnej, rock, hip-hop, reggae-dub, ethno i world music. Sprowadzamy zespoły z całego świata, znajdujemy i promujemy świeże nowatorskie brzmienia. Dbamy o oryginalność sceniczną, profesjonalną organizację, produkcję techniczną każdego wydarzenia na wysokim poziomie.

DZIUBEK BAND
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Czytaj więcej