MARIA SADOWSKA I Manager i management. Oficjalny kontakt
 
NA SCENIE MUZYCZNEJ OD 30 LAT!

MARIA SADOWSKA

Wokalistka, aranżerka, kompozytorka, producentka i liderka w jednej osobie… Maria Sadowska związana jest z muzyką od zawsze. Pierwszą solową płytę nagrała wieku 14 lat, kolejną – trzy lata później. Wydała dwa albumy w Japonii.
W lutym 2004 roku ukazał się jej pierwszy polski „dorosły” krążek, na którym mogliśmy usłyszeć połączenie poezji Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej z nowoczesną muzyką klubową i jazzem.

Jeśli jesteś zainteresowany koncertem MARIA SADOWSKA, zapraszamy do kontaktu - booking. Koncerty artystki idealnie pasują na zamknięte imprezy firmowe, wydarzenia specjalne oraz koncerty z zespołem NO LOGO.

MARIA SADOWSKA KONTAKT
 

O MARII SADOWSKIEJ

Maria Sadowska jest obecna na polskiej scenie muzycznej od ponad 25 lat. Wszechstronność pozwala jej łączyć tak różne gatunki, jak jazz, funk, muzyka elektroniczna czy pop. Jest uznaną wokalistką, reżyserką, kompozytorką i autorką tekstów. Ma na koncie 13 płyt (w tym dwie wydane w Japonii). Przełomem w jej karierze okazał się album „Tribute to Komeda”(Złota Płyta), który wpisał się w historię polskiej muzyki. Współpracowała z wieloma artystami, m.in. z Michelem Legrandem, Michałem Urbaniakiem, Janem Ptaszynem-Wróblewskim, Bogusławem Mecem, Urszulą Dudziak, Leszkiem Możdżerem i Kayah.

Maria Sadowska ukończyła PWSFTViT na Wydziale Reżyserii i od lat z powodzeniem realizuje projekty filmowe. Jej pełnometrażowy debiut fabularny „Dzień Kobiet” miał premierę na 37. Festiwalu Filmowym w Gdyni. Obraz był wielokrotnie nagradzany w Polsce i na świecie, m.in. Grand Prix 22. Film Festival Cottbus.

W 2013 roku Maria Sadowska przyjęła zaproszenie do udziału w największym telewizyjnym show muzycznym „The Voice of Poland”, gdzie została powierzona jej rola jednego z czterech trenerów. Jako jedyna w historii polskiej edycji programu trzykrotnie doprowadziła swoich uczestników do zwycięstwa. Po latach obfitych w sukcesy na gruncie zarówno muzycznym jak i filmowym wokalistka przypieczętowała swoją pozycję wydaną w kwietniu 2014 roku płytą „Jazz na ulicach". Album w szybkim tempie uzyskał status Złotej Płyty.

W 2017 roku premierę miał jej film "Sztuka Kochania", który opowiadał historię życia Michaliny Wisłockiej. Film zdobył wiele prestiżowych nagród i uplasował się na pierwszym miejscu polskiego Box Office. Obecnie pracuje nad filmem "Dziewczyny z Dubaju", którego premiera zaplanowana jest na koniec 2021 roku.

W październiku 2020 premierę miał najnowszy album „Początek nocy”, na którym Maria łączy swoje wszystkie dotychczasowe muzyczne fascynacje. Album promuje singiel „Kocham Cię” nagrany w duecie z Kayah. Płyta otrzymała nominację do Fryderyka 2021 w kategorii Album Roku Pop.


 

VIDEO, TELEDYSKI - MARIA SADOWSKA

 
 
 

OFICJALNY KONTAKT Z MARIA SADOWSKA

BOOKING - KONCERTY, FESTIWALE, KLUBY, EVENTY PRYWATNE ...

 
 
 

INNI NASI ARTYŚCI

  • Męska załoga pod wodzą znanego aktora Arka Jakubika. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite, mądre teksty i brak muzycznego kompromisu. Dodając, rewelacyjne koncerty!
  • Dagadana to połączenie polskiej i ukraińskiej kultury za pomocą jazzu i world music. Ich widowiskowe koncerty sprawią, że zespół na pewno urozmaici Wasze wydarzenie.
  • Solowy projekt Arkadiusza Jakubika to coś, czego nie sposób szukać na polskiej scenie muzycznej. Jego solowe koncerty zaskakują przeróżnymi stylami muzycznymi.
  • Efekt zaskakującej współpracy legend polskiej sceny rapowej - Rahima, współzałożyciela Paktofoniki i Pokahontaz, Abradaba, współzałożyciela Kalibra 44 i Kleszcza.
 

Jesteśmy międzynarodową agencją artystyczną z Wrocławia. Tworzymy duży, zgrany i profesjonalny zespół, który łączy miłość do muzyki, długoletnia przyjaźń i ogromna chęć propagowania kultury związanej z muzyką.

Organizujemy koncerty, festiwale muzyczne i trasy koncertowe oraz ekskluzywne eventy dla firm, zajmujemy się bookingiem artystów zagranicznych, sprawujemy opiekę impresaryjną nad polskimi i zagranicznymi wykonawcami. Naszą specjalnością jest odkrywanie artystów z rejonów muzyki alternatywnej, rock, hip-hop, reggae-dub, ethno i world music. Sprowadzamy zespoły z całego świata, znajdujemy i promujemy świeże nowatorskie brzmienia. Dbamy o oryginalność sceniczną, profesjonalną organizację, produkcję techniczną każdego wydarzenia na wysokim poziomie.

MARIA SADOWSKA
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Czytaj więcej