NO LOGO I Manager i management. Oficjalny kontakt
 
DRAPIEŻNE WILKI, KTÓRE JEDNAK WCIĄŻ KOCHAJĄ KWIATY

NO LOGO

Pełnia gorącego słońca, moc nieposkromionej natury i sześciu genialnych facetów, którzy swoją sceniczną energią przyciągną każdego fana dobrej muzyki! Zapraszamy do kontaktu zainteresowanych organizacją koncertu NO LOGO. Jesteśmy oficjalnym i jedynym managamemt zespołu.

SYMFONIA MAŁEGO MIASTA BOOKING
Fot: Aneta Stabińska / People I have met
 

O ZESPOLE NO LOGO

NO LOGO kryje za sobą pełnię Natury i gorącego Słońca, które emanują z duszą chłopaków pochodzących z przygranicznego miasteczka Sejny. Ich Serca biją w rytmie fal północno-wschodnich jezior, przy których się wychowali. Gdziekolwiek się nie ruszą, pozostawiają na uboczu świat przepełniony logiem, przepychem i wielkomiejskim szumem, by zanurzyć się w głębinach świerszczących łąk, na których fundamencie powstała Ich Muzyka.

To sceniczne zwierzaki z utęsknieniem czekające na rozdarcie gardeł ludzi na swoich koncertach. Drapieżne Wilki, które jednak wciąż kochają kwiaty. Taki też jest tytuł ich debiutanckiego albumu - Wilki kochają kwiaty. Gatunek muzyczny, w którym się poruszają sami nazwali WRRR! (Witalny Rock Reggae Rap).

NO LOGO zabierze Was w przemytniczą podróż przez granice litewsko-polską zakończoną w augustowskim Albatrosie, wykąpie w głębokiej Hańczy i sejneńskiej rzece tajemniczo nazwanej „Marycha”. Na dachu zaś, na który wraz z Nimi przemkniecie się schodami na palcach uświadomicie sobie jak dobrze jest zgasić wszystkie oślepiające światła i wreszcie spoglądnąć w gwiazdy! Żadnej Paniki! - Panika zanika kiedy gra Ich muzyka! Jeśli poszukujecie alternatywnej leśnej rzeczywistości, możliwości stanięcia na przeciwległym, nieucywilizowanym brzegu rzeki i spojrzenia z dystansu na piętrzące się gmachy nowopowstającego świata, to obecność na koncercie jest obowiązkowa!

Pod sceną polecamy zjawiać się bez ubrań. Długo schną po nologowych kąpielach. 


 

WIDEO, TELEDYSKI NO LOGO

 
 
 

OFICJALNY KONTAKT Z NO LOGO

BOOKING - KONCERTY, FESTIWALE, KLUBY, EVENTY PRYWATNE ...

 
 

INNI NASI ARTYŚCI

 

Jesteśmy międzynarodową agencją artystyczną z Wrocławia. Tworzymy duży, zgrany i profesjonalny zespół, który łączy miłość do muzyki, długoletnia przyjaźń i ogromna chęć propagowania kultury związanej z muzyką.

Organizujemy koncerty, festiwale muzyczne i trasy koncertowe oraz ekskluzywne eventy dla firm, zajmujemy się bookingiem artystów zagranicznych, sprawujemy opiekę impresaryjną nad polskimi i zagranicznymi wykonawcami. Naszą specjalnością jest odkrywanie artystów z rejonów muzyki alternatywnej, rock, hip-hop, reggae-dub, ethno i world music. Sprowadzamy zespoły z całego świata, znajdujemy i promujemy świeże nowatorskie brzmienia. Dbamy o oryginalność sceniczną, profesjonalną organizację, produkcję techniczną każdego wydarzenia na wysokim poziomie.

NO LOGO
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Czytaj więcej