TROYE ZILLIA I Manager i management. Oficjalny kontakt zespołu
 
UWIELBIAJĄ PODRÓŻOWAĆ ZE SWOJĄ MUZYKĄ

TROYE ZILLIA

TROYE ZILLIA to ukraiński zespół, któremu przewodzi Anastasiya Voytyuk, śpiewaczka, folklorystka, propagatorka ukraińskiej kultury ludowej oraz wirtuozka bandury - narodowego instrumentu Ukrainy. Zespół daje drugi oddech ukraińskim pieśniom ludowym z różnych regionów Ukrainy uwalniając arhaikę śpiewu polifonicznego we współczesnych formach muzycznych.

Troye Zillia
 

O ZESPOLE TROYE ZILLIA

Twórczość Troye Zillia to prawdziwe fusion - dźwiękom bandury i zaśpiewowi z ludowymi nutami towarzyszy jazzująca perkusja, klawisze i syntezatory, a w obecnym wcieleniu także bas i klarnet. W repertuarze bandu znajdziecie utwory zarówno skoczne, jak i melancholijne.

Od początku swojego istnienia skład zagrał kilkaset koncertów na scenach Europy, Ameryki Północnej oraz Bliskiego Wschodu zdobywając nagrody i wyróżnienia na przeglądach i konkursach, w kraju oraz za granicą. Ostatnia płyta (2019 rok) pod tytułem ENDORФINY to wybór pieśni ukraińskich o miłości z różnych regionów kraju, która była nominowana na najlepszą płytę folkową w ramach ukraińskiej premii Aprize Music Awards. Oryginalne brzmienie, wyrafinowane etno motywy i pozytywny ładunek kompozycji, zmieszane z napędowymi stylami R&B, D&B, afro-cuban, jazz, tworzą szczególny styl albumu - folk fusion.

Obecność Troye Zillia w Polsce i trasa koncertowa Anastasii to historia o wojennym rodowodzie. Anastasiya przyjechała do Polski sama - dwójka jej towarzyszy pozostała w Ukrainie. Zastępuje ich kolektyw polskich muzyków sesyjnych, z którymi Anastasiya koncertuje od pierwszych dni swojego pobytu w Polsce, zbierając pieniądze na wsparcie Ukraińców w kraju oraz na uchodźctwie. Większość koncertów zagrali wspólnie z DAGADANA.

Anastasiya Voytyuk - wokal, bandura
Wojtek Nędza - bas
Jacek Kafka - klawisze, klarnet
Nikodem Pospieszalski - perkusja


 

WIDEO TROYE ZILLIA

 
 
 

OFICJALNY KONTAKT Z TROYE ZILLIA

BOOKING - KONCERTY, FESTIWALE, KLUBY, EVENTY PRYWATNE ...

 
 

INNI NASI ARTYŚCI

 

Jesteśmy międzynarodową agencją artystyczną z Wrocławia. Tworzymy duży, zgrany i profesjonalny zespół, który łączy miłość do muzyki, długoletnia przyjaźń i ogromna chęć propagowania kultury związanej z muzyką.

Organizujemy koncerty, festiwale muzyczne i trasy koncertowe oraz ekskluzywne eventy dla firm, zajmujemy się bookingiem artystów zagranicznych, sprawujemy opiekę impresaryjną nad polskimi i zagranicznymi wykonawcami. Naszą specjalnością jest odkrywanie artystów z rejonów muzyki alternatywnej, rock, hip-hop, reggae-dub, ethno i world music. Sprowadzamy zespoły z całego świata, znajdujemy i promujemy świeże nowatorskie brzmienia. Dbamy o oryginalność sceniczną, profesjonalną organizację, produkcję techniczną każdego wydarzenia na wysokim poziomie.

TROYE ZILLIA
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Czytaj więcej