fbpx
en

PUPPINI SISTERS

Betcha Bottom Dollar
2006
Betcha Bottom Dollar
The Rise and Fall of Ruby Woo
2007
The Rise and Fall of Ruby Woo

Ze zdjęć spoglądają na nas trzy zalotnie uśmiechnięte panie, o starannie ułożonych falach i przepisowych spódniczkach przed kolano. Z uszminkowanych legendarną pomadką Ruby Woo ust płyną dźwięki, których renesans to lata czterdzieste ubiegłego wieku. Przed Państwem The Puppini Sisters!

Otwarcie przyznają się do inspiracji The Andrews Sisters, które w ciągu swojej kariery rozpoczętej w 1937 roku sprzedały według najbardziej optymistycznych szacunków prawie 100 milionów płyt – wynik nieosiągalny dla dzisiejszych artystów. Ten w pewnym sensie egzotyczny tercet stanowią Włoszka Marcella Puppini oraz pochodzące z Wielkiej Brytanii Stephanie O’Brien i Kate Mullins. Panie mają na swoim koncie dwie płyty długogrające, na których standardy artystów pokroju wspomnianych The Andrews Sisters, ale i Louisa Armstronga sąsiadują z zaskakującymi interpretacjami takich przebojów jak „Wuthering Heights”, „Heart of Glass” czy „Walk Like an Egyptian”. Nie brakuje także autorskich prób członkiń zespołu, które bynajmniej nie odstają od retro klimatu pozostałych piosenek.

Niesamowita ekspresja, szykowne kostiumy, spora dawka brytyjskiego humoru, a przy tym doskonały warsztat wokalny – to te elementy, które wpływają na niepowtarzalny charakter występów tej formacji.

Booking

Jeśli jesteś organizatorem koncertów, festiwali lub imprez firmowych oraz zamkniętych zapraszamy do kontaktu. Nasza oferta bookingowa, obejmująca szereg zagranicznych artystów oraz polskich, skierowana jest do organizatorów koncertów, festiwali oraz imprez zamkniętych i firmowych.

+48 71 331 79 70 lub +48 510 121 022 / booking@lionstage.com
scroll to top