fbpx
en

SOJA

Born in Babylon
2009
Born in Babylon
Get Wiser
2006
Get Wiser
Amid the Noise and Haste
2014
Amid the Noise and Haste
Strength to Survive
2012
Strength to Survive
Peace in a Time of War
2002
Peace in a Time of War
Dub in a Time of War
2005
Dub in a Time of War

Soldiers Of Jah Army, bo tak brzmi pełna nazwa zespołu pochodzą z USA. Grupa założona przez wokalistę Jacoba Hemphilla i basitę Bob'a Jeffersona.

Melodyjne utwory, które zostały zaostrzone elementami rockowymi, zabarwione nutą bluesową to dziś firmowy znak zespołu. Co roku zdobywając coraz większą popularność na świecie, zaskarbili sobie serca fanów wydając świetnie przyjęte płyty, których na swoim koncie mają obecnie 6. Ostatni krążek pojawił się na rynku 31 stycznia 2012 roku i był zatytułowany "Strength to Survive". W swojej twórczości zwracają uwagę na ważne sprawy dotyczące problemów globalnych. Świadomy przekaz i świetne aranżacje utworów sprawiają, że SOJA to jeden z najjaśniejszych punktów na mapie amerykańskiej sceny reggae.

Swoją pozycję na scenie SOJA ugruntowała występami na trasach koncertowych z takimi tuzami sceny reggae jak Matisyahu, Gentleman czy Damian "Jr. Gong" Marley.

Booking

Jeśli jesteś organizatorem koncertów, festiwali lub imprez firmowych oraz zamkniętych zapraszamy do kontaktu. Nasza oferta bookingowa, obejmująca szereg zagranicznych artystów oraz polskich, skierowana jest do organizatorów koncertów, festiwali oraz imprez zamkniętych i firmowych.

+48 71 331 79 70 lub +48 510 121 022 / booking@lionstage.com
scroll to top