AYO W RAMACH ETHNO JAZZ FESTIVAL - LIONSTAGE
 

AYO W KLUBIE ETER

18 GRUDNIA 2013


Wrocławska publiczność będzie miała okazję do zobaczenia AYO na żywo 18. grudnia podczas koncertu w klubie Eter w ramach Ethno Jazz Festival 2013. 

Ayo to niezwykle utalentowana i piękna wokalistka, której twórczość podbiła serca fanów na całym świecie. Polską publiczność podbiła utworem „Down On My Knees”, pochodzącym z debiutanckiego albumu „Joyful”. Płyta przyniosła jeszcze 2 kolejne przeboje „Life Is Real” i „And It’s Supposed To Be Love”. W Polsce w dniu premiery zyskał status Złotej Płyty. Przez wiele miesięcy obok albumu Nelly Furtado, album „Joyful” był najlepiej sprzedającym się zagranicznym albumem w 2007 roku.

W wrześniu 2007 AYO odniosła kolejny sukces, wyprzedając całe tournée w Polsce. Artystka zagrała trzy niezwykłe i porywające koncerty. Na pierwszy z nich w Poznaniu, bilety skończyły się już na miesiąc przed terminem!

W 2008 roku powróciła z kolejnym doskonałym albumem pt. „Gravity At Last”, z którego pochodził kolejny przebój „Slow, Slow”. Zgrała swoje drugie tourne.

W marcu 2011 roku ukazał się kolejny, trzeci już album artystki pt. „Billie-Eve”, z którego materiał miała okazję usłyszeć wrocławska publiczność podczas koncertu Ayo na Wyspie Słodowej z okazji Święta Wrocławia

"Ticket To The World" będzie czwartym albumem artystki. Płyta trafi do sklepów 8 października. Materiał został nagrany w Nowym Yorku, we współpracy z Jayem Newlandem – producentem dwóch poprzednich płyt artystki. Pod względem stylistycznym album nawiązuje do muzycznych korzeni Ayo – połączenia folku i soulu z nutką hip-hopu.

Wydawnictwo promuje singiel zatytułowany "Fire". Piosence towarzyszy teledysk, który można zobaczyć tutaj

Podczas wrocławskiego koncertu fani Ayo będą mieli niezwykłą szansę usłyszeć i zobaczyć nowe piosenki i hity z poprzednich albumów. Każdy występ Ayo to porywające i niezapomniane widowisko!

 
 

Informacje o koncercie


Data: 18 grudnia 2013
Godzina: 20.00
Adres: Klub Eter
ul. Kazimierza Wielkiego 19 - Wrocław

 
AYO W KLUBIE ETER
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Czytaj więcej