BITAMINA W ZAKLĘTYCH REWIRACH - LIONSTAGE
 

BITAMINA W ZAKLĘTYCH REWIRACH

2 MARCA 2019


Bitamina w Zaklętych Rewirach we Wrocławiu! Tego wieczoru usłyszymy utwory z ich z najnowszego albumu, którego wydanie jest planowane na wiosnę 2019. Będzie to okazja aby usłyszeć nowy materiał po raz pierwszy na żywo. 

Bitamina została założona przez Amara i Mateusza, a niedługo potem dołączył do nich Piotr. Niezwykle uzdolnieni i aktywni artystycznie na różnych polach przypadli sobie do gustu. Bitamina powstała z przyjaźni trojga ludzi i z miłości do muzyki. Słychać to dokładnie w tekstach oraz produkcji bitów. Wrażliwość, z jaką trafiają do słuchacza jest zaskakująca, a wyśpiewywane emocje każdy odczuwa bardzo osobiście.

Nie patrząc na modę i trendy nieustannie pracują nad swoją muzyką. Mimo iż zupełnie nie zabiegają o promocję i zaistnienie w social mediach, wokół tej trójki tworzy się rzesza bardzo oddanych fanów, którzy doceniają wrażliwość i szczerość grupy i które nie pozwalają im pozostać obojętnymi.

Skip - Znaki rozpoznawcze to loki przebijające się z pod czapki, melodyjne numery i szeroki uśmiech. Do 2019 reprezentant wytwórni Lekter Records. Po sukcesie "Gaśnie" nie zatrzymuje się i kończy materiał z AWGS, który będziecie mogli usłyszeć przedpremierowo na koncercie.

 
 

Informacje o koncercie


Data: 2 marca 2019
Godzina: 19.30
Adres: Zaklęte Rewiry
ul. Krakowska 100 - Wrocław