BOOKING ARTYSTÓW

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJWIĘKSZYMI ŚWIATOWYMI AGENCJAMI

 

Booking artystów, zespołów muzycznych jest naszą działalnością flagową. Obejmuje ona szereg zagranicznych artystów, skierowana jest do organizatorów koncertów, festiwali, domów kultury oraz imprez zamkniętych i firmowych. Jako agencja muzyczna i bookingowa mamy za sobą ogromną ilość udanych realizacji i zadowolonych klientów,
co świadczy o naszej niezawodności.

 

Specjalizujemy się w zapraszaniu i polecaniu wykonawców z rejonów muzyki alternatywnej, rocka, reggae, world music, etno i jazzu, jednak jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Z częścią wykonawców mamy podpisane umowy wyłączności na reprezentowanie na terenie Polski.

Od lat współpracujemy z największymi agencjami bookingowymi na całym świecie. Na bieżąco monitorujemy plany koncertowe artystów, dzięki czemu możemy natychmiast zweryfikować ich dostępność i dopasować ofertę do potrzeb organizatorów wydarzeń. Jako profesjonaliści jesteśmy w stałym kontakcie klientami, dbając o ich interesy.

Współpraca z nami w zakresie bookingu artystów to pewność zadowolenia z eventu. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, a do klientów podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy gwarancją szybkiego i profesjonalnego booking artystów.

Z roku na rok powiększa się baza artystów, nad którymi sprawujemy opiekę. Dzięki długoletniemu doświadczeniu jesteśmy liderami w tej branży.

 
 
 

ARTYŚCI, KTÓRYCH SPROWADZILIŚMY DO POLSKI

WYBRANA LISTA ARTYSTÓW I ZESPOŁÓW
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT - BOOKING ARTYSTÓW I ZESPOŁÓW

CHĘTNIE ODPOWIEMY NA WASZE PYTANIA I PRZEDSTAWIMY OFERTY

 
 

Jesteśmy międzynarodową agencją artystyczną z Wrocławia. Tworzymy duży, zgrany i profesjonalny zespół, który łączy miłość do muzyki, długoletnia przyjaźń i ogromna chęć propagowania kultury związanej z muzyką.

Organizujemy koncerty, festiwale muzyczne i trasy koncertowe oraz ekskluzywne eventy dla firm, zajmujemy się bookingiem artystów zagranicznych, sprawujemy opiekę impresaryjną nad polskimi i zagranicznymi wykonawcami. Naszą specjalnością jest odkrywanie artystów z rejonów muzyki alternatywnej, rock, hip-hop, reggae-dub, ethno i world music. Sprowadzamy zespoły z całego świata, znajdujemy i promujemy świeże nowatorskie brzmienia. Dbamy o oryginalność sceniczną, profesjonalną organizację, produkcję techniczną każdego wydarzenia na wysokim poziomie.