fbpx

BOOKING

NASZA OFERTA ARTYSTÓW ZAGRANICZNYCH

Booking jest naszą ofertą flagową. Obejmuje ona szereg zagranicznych artystów, skierowana jest do organizatorów koncertów, festiwali, domów kultury oraz imprez zamkniętych i firmowych. Za sobą mamy ogromną ilość udanych bookingów i zadowolonych klientów, co świadczy o naszej niezawodności.

Specjalizujemy się w zapraszaniu i polecaniu wykonawców z rejonów muzyki alternatywnej, rocka, reggae, world music, etno i jazzu, jednak jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Z częścią wykonawców mamy podpisane umowy wyłączności na reprezentowanie na terenie Polski.

Od lat współpracujemy z największymi agencjami bookingowymi na całym świecie. Na bieżąco monitorujemy plany koncertowe artystów, dzięki czemu możemy natychmiast zweryfikować ich dostępność i dopasować ofertę do potrzeb organizatorów wydarzeń. Jako profesjonaliści jesteśmy w stałym kontakcie klientami, dbając o ich interesy.

Współpraca z nami w zakresie bookingu artystów to pewność zadowolenia z eventu. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, a do klientów podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy gwarancją szybkiego i profesjonalnego bookingu..

 

NASZE REALIZACJE DO TEJ PORY