DOPE D.O.D. W STARYM KLASZTORZE - LIONSTAGE
 

DOPE D.O.D. W STARYM KLASZTORZE

25 LUTEGO 2016


Na scenę wdarli się szturmem w 2011 roku, publikując video do kawałka “What Happened”. Teledysk spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem zarówno krytyki, jak i publiczności, umożliwił też zespołowi współpracę z Seanem Pricem i Simonem Rooflessem. Klip zobaczył też Fred Durst i dzięki temu Dope D.O.D. ruszyło w trasę po Europie razem z Limp Bizkit. 

W tym momencie Dope D.O.D. mają na koncie trzy albumy – debiutancki “Branded” z 2011 roku, “Da Roach” z 2013 roku i “Master Xploder” z 2014. W lutym 2015 zespół wydał swój najnowszy materiał – “The Ugly EP”. W produkcję materiału zaangażowani byli m.in. legendarni drum’n’bassowi producenci Black Sun Empire i Posij. Na płycie gościnnie pojawia się też Redman. Nie brak tu także polskiego wkładu – w jednym z numerów słychać Małpę, Miuosha i Wuzeta.

Skład występował już na scenach najważniejszych festiwali europejskich (Dour, Lowlands, Hip Hop Kemp, The Great Escape, Sziget) i amerykańskich (SXSW, CMJ), a także w klubach największych miast całego świata. W Polsce zobaczyć ich można było w 2015 roku na festiwalach Hip Hop Projekt Ełk i Polish Hip Hop Festival w Płocku. Zimą 2016 raperzy wrócą do Polski i wystąpią aż w sześciu miastach na koncertach klubowych!

Warto dodać, że obecnie zespół pracuje nad nowym materiałem, a pod koniec 2015 roku można spodziewać się pierwszych efektów aktualnych wysiłków w studio.

 
 

Informacje o koncercie


Data: 25 lutego 2016
Godzina: 20.00
Adres: Stary Klasztor
ul. Jana Ewangelisty Purkyniego 1 - Wrocław

 
DOPE D.O.D. W STARYM KLASZTORZE
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Czytaj więcej