DREADZONE - LIONSTAGE
 

DREADZONE W KLUBIE ALIBI

22 wrzesień 2009


Kolejna odsłona Wroc Love Exclusive Stage - 22 września we wrocławskim klubie Alibi wystąpi legendarna grupa Dreadzone w pełnym składzie. Jako support zaprezentuje się Paprika Korps. 

Dreadzone razem z takimi grupami jak Zion Train wprowadzili na światowe salony styl, który można by określić jako digital roots czy techno dub.

Jak do tej pory sprzedaż ich płyt przekroczyła 125.000 sztuk a grupa zyskała reputację oszałamiającego widowiska na żywo. Dzięki wydanemu we wrześniu 2004 piątemu albumowi ‘Once Upon A Time’, grupa powróciła do centrum uwagi budzącymi respekt koncertami.

Dreadzone został założony przez Grega Dread’a – kompozytora, producenta, DJ’a. Zespół zagrał dla tysięcy fanów na wielu festiwalach jak m.in. Glastonbury, The Glade, Carling w Reading i Leeds. W dwuosobowym składzie Dreadzone pojawiał się kilkukrotnie w polskich klubach, jako pełna grupa zagrali w gdańskiej stoczni na „Student Coalition Festival”, następnie w ramach festiwalu Wrocław NonStop na Wyspie Słodowej w czerwcu 2007.

Jesienne koncerty promują najnowszy album, zapowiadany wydanymi już singlami ‘Love The Life’ oraz ‘Beyond the Rock’.

Dreadzone skład 2009:
Greg Dread (perkusja)
MC Spee (wokal)
Earl 16 (wokal)
Leo Williams (bass)
Chris Compton (gitara)
Chris Oldfield (elektronika)

 
 

Informacje o koncercie


Data: 22 WRZEŚNIA 2009
Adres: KLUB ALIBI
ul. Grunwaldzka 67 - Wrocław