EVENTY DLA FIRM

PRODUKCJA I REALIZACJA IMPREZ FIRMOWYCH

 

Specjalizujemy się w sprowadzaniu artystów zagranicznych na ekskluzywne eventy firmowe, prywatne oraz profesjonalne planowanie i relaizacja produkcji wydarzeń dla instytucji kultury.
Mamy na tym polu ok 25 lat doświaczenia!

 

Nasza oferta obejmuje przygotowanie koncepcji muzycznej strony imprezy, kompleksową opiekę artystyczną i techniczną. Współpracujemy z najlepszymi firmami akustycznymi, oświetleniowymi czy specjalistami od techniki scenicznej, dzięki którym potrafimy sprawić, że każda impreza zasługuje na miano widowiska.

Ogromne doświadczenie oraz budowana przez lata sieć krajowych i międzynarodowych kontaktów umożliwia nam sprostanie każdym wymogom, które dotyczą doboru artystów i organizacji koncertów na galach, imprezach i eventy firmowe. Dzięki polskim i światowym kontaktom z najlepszymi agencjami bookingowymi i menadżerami jesteśmy w stanie w błyskawicznym tempie sprawdzić dostępność artystów oraz z ogromnym wyprzedzeniem zaplanować wydarzenie na najwyższym poziomie. Dzięki temu państwo i państwa goście zapamiętają organizowaną imprezę na długie lata.

 
 
 
 
 

KONTAKT EVENTY FIRMOWE

CHĘTNIE ODPOWIEMY NA WASZE PYTANIA I PRZEDSTAWIMY OFERTY

 

Jesteśmy międzynarodową agencją artystyczną z Wrocławia. Tworzymy duży, zgrany i profesjonalny zespół, który łączy miłość do muzyki, długoletnia przyjaźń i ogromna chęć propagowania kultury związanej z muzyką.

Organizujemy koncerty, festiwale muzyczne i trasy koncertowe oraz ekskluzywne eventy dla firm, zajmujemy się bookingiem artystów zagranicznych, sprawujemy opiekę impresaryjną nad polskimi i zagranicznymi wykonawcami. Naszą specjalnością jest odkrywanie artystów z rejonów muzyki alternatywnej, rock, hip-hop, reggae-dub, ethno i world music. Sprowadzamy zespoły z całego świata, znajdujemy i promujemy świeże nowatorskie brzmienia. Dbamy o oryginalność sceniczną, profesjonalną organizację, produkcję techniczną każdego wydarzenia na wysokim poziomie.