GATO PRETO W KLUBIE PUZZLE - LIONSTAGE
 

GATO PRETO W KLUBIE PUZZLE

13 PAŹDZIERNIKA 2012


Już 13 października na zaproszenie CITY SOUNDS przyjedzie do Polski jeden z najciekawszych nowych live actów: duet GATO PRETO. Zobaczymy ich na żywo we wrocławskim klubie PUZZLE. 

Projekt Gato Preto jest autorską i nowoczesną interpretacją muzyki klubowej, podróżą, w której słychać echa angolskiego kuduro, brytyjskiego połamanego house'u, popularnego na całym świecie mumbatonu czy brazyliskiego baile funku. To globalna tropikalna muzyka taneczna w najlepszym wydaniu.

Rezydujące w Düsseldorfie duo to wokalistka Gata Misteriosa i producent oraz didżej Lee Bass. W ich muzyce doskonale słychać zarówno ich afrykańskie korzenie, lata przetańczone przez Gatę w portugalskich klubach, jak i wpływy kolekcji funkowych wunyli należących do ojca Lee i, oczywiście, tego co najlepsze na współczesnej niemieckiej i brytyjskiej scenie basowej muzyki elektronicznej. Rap i wokalizy Gaty, mocne bity Lee oraz delikatnie i nienachalnie zaznaczona estetyka masek oraz voodoo sprawiają, że powstała niepowtarzalna mikstura parkietowa. Z racji bardzo energetycznych występów przypominających klubowy szamański rytuał śmiało można porównywać ich show do słynnych Buraka Som Sistema.

 
 

Informacje o koncercie


Data: 13 października 2012
Adres: Klub Puzzle
Rynek 2 - Wrocław

 
GATO PRETO W KLUBIE PUZZLE
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Czytaj więcej