GENTLEMAN NA XVII PRZYSTANKU WOODSTOCK - LIONSTAGE
 

GENTLEMAN NA XVII PRZYSTANKU WOODSTOCK

6 SIERPNIA 2011


6 sierpnia Gentleman ponownie zaprezentuje się w naszym kraju. Tym razem Niemiec zagra na Przystanku Woodstock w Kostrzynie. 

Oficjalnie potwierdzamy i zapraszamy: Gentleman – niekwestionowany europejski mistrz reggae, wystąpi na XVII Przystanku Woodstock! Zapowiada się zatem najważniejsze wakacyjne wydarzenie reggae w naszym kraju. 6 sierpnia, na scenie w Kostrzynie nad Odrą, Gentleman zagra ze swoim największym składem.

Tilmann Otto – powszechnie znany jako Gentleman, to jeden z najpopularniejszych w Polsce i Europie muzyków reggae. Mimo że pochodzi z Niemiec – kraju, w którym wydałoby się panuje zdecydowanie „ajamajski” klimat, uznawany jest za mistrza i niedościgniony wzór wśród twórców poruszających się w stylistyce reggae. Gentleman znakomicie dokłada do tradycyjnych jamajskich bitów brzmienia dancehallu, hip-hopu czy R&B oraz inteligentne i wartościowe teksty, w których z zaangażowaniem porusza ważne kwestie społeczne. Przez lata obecności na rynku muzycznym miał okazję współpracować z wieloma znakomitymi artystami, a jego albumy i utwory na dobre zapisały się już w kanonie współczesnego reggae.

Jego występy zawsze zbierają tłumy publiczności, a artystę podziwiają nie tylko fani reggae, ale po prostu miłośnicy dobrej muzyki. Przez krytyków doceniany jest stały progres jego twórczości. Gentleman nieustannie dodaje do swojej muzyki kolejne elementy, brzmienia i tematy – pozostaje wielce otwarty na wszystko co nowe i intrygujące. Proces ten można więc śmiało nazwać permanentną artystyczną ewolucją.

 
 

Informacje o koncercie


Data: 6 sierpnia 2011
Godzina: 21:25
Adres: Przystanek Woodstock
Kostrzyn nad Odrą

 
GENTLEMAN NA XVII PRZYSTANKU WOODSTOCK
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Czytaj więcej