House of Pain na 25. Przystanku Woodstock - LIONSTAGE
 

HOUSE OF PAIN NA 23. PRZYSTANKU WOODSTOCK

4 SIERPNIA 2017


Bezkompromisowy House Of Pain na XXIII Przystanku Woodstocku! Już 4 sierpnia zagrają na Dużej Scenie! Zespół świętuje dwudziestopięciolecie hitu ‘Jump Around’. Artyści reaktywują zespół i wyruszają w jedyną
w swoim rodzaju wspólną trasę koncertową. 

EVERLAST, DANNY BOY i DJ LETHAL reaktywują zespół i wyruszają w światową trasę koncertową by w ten sposób uczcić dwudzieste piąte urodziny flagowego przeboju ‘Jump Around’. Publiczność na pewno usłyszy też inne hity zespołu, takie jak „Shamrocks and Shenanigans” i „Put on Your S**t Kickers”.

Trudno jest uwierzyć że ci awanturniczy Amerykanie irlandzkiego pochodzenia rozpoczęli swoją przygodę z muzyką w 1991 roku. W przeciągu dwudziestu lat z hakiem muzycy utrzymywali mocną pozycję na rynku. Zarówno utwory nagrane wspólnie, jak i solowe osiągnięcia członków zespołu, wspięły się na szczyt listy przebojów Billboardu. Na początku dekady HOUSE OF PAIN odmienili oblicze muzyki hiphopowej wydając swój debiutancki album zatytułowany „House of Pain”, który wielokrotnie pokrył się platyną. „Jump Around” to sztandarowy przebój zespołu i jeden z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych utworów hiphopowych. Po latach HOUSE OF PAIN są gotowi na to by znów odcisnąć piętno na współczesnej muzyce.

Na dobry początek bezkompromisowa formacja wyrusza w światową trasę koncertową – zagrają dla niecierpliwie wyczekującej ich powrotu publiczności od Kalifornii po Moskwę. Jednym z przystanków na ich trasie będzie Przystanek Woodstock.

 

Informacje o koncercie


Data: 4 SIERPNIA 2017
Godzina: 17:50
Adres: Pol'and'Rock Festival
Kostrzyn nad Odrą