Hunter na WrocLove Summer Stage - LIONSTAGE

 

HUNTER NA WROCLOVE SUMMER STAGE

26 CZERWCA 2021Hunter zaprasza na wyspę i w plener!
Podczas koncertu usłyszycie nie tylko nowe utwory, ale także przekrój materiału z poprzednich płyt. Koncert odbędzie się 26 czerwca na letniej scenie w Parku na Wyspie przy Wróblewskiego 9 w ramach festiwalu WrocLove Summer Stage. 

Koncert odbędzie się 26 czerwca na letniej scenie w Parku na Wyspie przy Wróblewskiego 9 w ramach festiwalu WrocLove Summer Stage.

WrocLove Summer Stage to letni cykl plenerowych koncertów w klimatycznym miejscu obok wrocławskiego ZOO i Hali Stulecia.

Hunter to marka sama w sobie na rodzimej scenie. Zespół tworzy muzykę z pogranicza rocka i metalu, z elementami klasycznymi nieprzerwanie już od 1985 roku, kiedy to w szczycieńskim LO kilku długowłosych metalowców postanowiło założyć zespół i grać najgłośniej jak tylko potrafią. Zespół skierował ostrze swoich dźwięków i słowa przeciw temu co ich najbardziej dotykało w społeczeństwie – wojnie, przemocy, nietolerancji, głupocie, faszyzmowi, nazizmowi i innym „izmom”. Dziś, po wielu setkach koncertów nadal trzymają się wyznaczonego dawniej kursu nie tracąc swojej charyzmy i zapału.
W ciągu 33 lat istnienia Hunter zyskał status legendy, wydał 7 płyt studyjnych oraz 4 albumy koncertowe (w tym część z nich w formacie DVD). Ich wydawnictwa zdobywały szerokie uznanie w branży muzycznej (wielokrotnie nominacje do Fryderyków) oraz publiczności (Złoty Bączek, liczne wyróżnienia w plebiscytach pism muzycznych) a albumy „Królestwo” i „Imperium” zyskały statusy złotych płyt.

Wizytówką i siłą Huntera jest niepowtarzalny klimat, przedziwne, ale wspaniale skomponowane dźwięki i gry słowne, niespotykane instrumenty, czy bogate scenografie i starannie przemyślane show podczas koncertów.

Zespół dziś tworzą:

Drak – gitara/wokal
Pit – gitara, Saimon – bas
Jelonek – skrzypce
Daray – perkusja
Letki – instrumenty perkusyjne

 

 
 

Informacje o koncercie


Data: 26.06.2021
Godzina: 20.00
Adres: PARK NA WYSPIE
ul. Wróblewskiego 9 - Wrocław

 

Do koncertu pozostało

HUNTER NA WROCLOVE SUMMER STAGE
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Czytaj więcej