JUWENALIA WE WROCŁAWIU 2010 - LIONSTAGE
 

JUWENALIA WE WROCŁAWIU 2010

7 I 8 ORAZ 14 I 15 MAJA 2010

Maj to miesiąc, w którym jak co roku studenci przejmują kontrolę nad miastem. Juwenalia 2010 to aż dwa weekendy, 7 i 8 oraz 14 i 15 maja! 

Juwenalia nie miałyby sensu bez koncertów na Polach Marsowych! To właśnie tutaj, w ciągu dwóch weekendów imprez na naszej juwenaliowej scenie i w specjalnych strefach muzycznych, usłyszycie kilkudziesięciu polskich artystów, reprezentujących różne gatunki i style muzyczne - zapowiadają organizatorzy Juwenaliów 2010!

Już 7 maja rozpoczniemy wielkie granie i od razu mocne uderzenie legendarny już KULT, POGODNO, KONIEC ŚWIATA, GRUBSON i 3ODA KRU otworzą koncertowy maraton .

8 maj to impreza łącząca młode pokolenie ( VAVAMUFFIN, MESAJAH, ABRADAB) ze starymi wyjadaczami polskich scen czyli VOO VOO i LADY PANK.

Po takim otwarciu głównych obchodów będziemy mieli okazję świetnie relaksować się podczas Wittigaliów czy Ekonomaliów aż w końcu nadejdzie 13 maja i tak oczekiwany przez wszystkich Pochód Juwenaliowy. Wystartujemy standardowo z Wybrzeża Wyspiańskiego i udamy się na Stadion Olimpijski. Tam z rąk Prezydenta odbierzemy klucze do miasta a następnie przeniesiemy się na Pola Marsowe gdzie do późnych godzin będą bawić nas HOPE, BETHEL, HABAKUK, PAPRIKA KORPS i gwiazda wieczoru T.LOVE.

Jednak najciekawszy wieczór czeka nas prawdopodobnie 14 maja. Po raz pierwszy na juwenaliach zagości muzyka świata. Będziemy mieli okazję zobaczyć i posłuchać muzykę bałkańską w wykonaniu BALKAN SEVDAH, w celtycko irlandzką podróż zabiorą nas BELTAINE i CARRANTUOHILL, zaraz po nich na scenie ogarnie nas góralsko rockowy żywioł w wykonaniu KAPELI ZE WSI WARSZAWA a na finał niesamowite barwne show rodem z Rio De Janeiro w wykonaniu najbardziej znanego w europie kubańskiego twórcy REI CEBALLO i zespołu CALLE SOL. Fantastycznym nutom salsy i rumby towarzyszyć będzie rewia kolorów w wykonaniu zespołu AFRO CARNAVAL.

Szykuje się więc naprawdę gorący okres z niesamowitym finałem!

Juwenalia I - 07.05.2010 – Pola Marsowe start 14:00

3ODA KRU
GRUBSON
KONIEC ŚWIATA
POGODNO
KULT


Juwenalia II - 08.05.2010 – Pola Marsowe start 14:00

MESAJAH
VAVAMUFFIN
ABRADAB
VOO VOO
LADY PANK


Juwenalia III - 13.05.2010 – Pola Marsowe start 12:00

BETHEL
HABAKUK
PAPRIKA KORPS
HOPE
T.LOVE


Juwenalia IV - 14.05.2010 – Pola Marsowe start 14:00

REI CEBALLO Y CALLE SOL
AFRO CARNAVAL
WARSAW VILLAGE BAND
CARRANTUOHILL
BELTAINE
BALKAN SEVDAH

 
 

Informacje o koncercie


Data: 7 i 8 oraz 14 i 15 maja 2010
Adres: Pola Marsowe
Wrocław