KAYA W SALI AUDYTORYJNEJ WCK - LIONSTAGE
 

KAYAH WE WROCŁAWSKIM CENTRUM KONGRESOWYM

27 LISTOPADA 2015


27 listopada w Sali Audytoryjnej Wrocławskiego Centrum Kongresowego, KAYAH zaprezentuje przed wrocławską publicznością cały materiał z pierwszej, przez niektórych uważanej za kultową,
płyty pt. „Kamień”! 

W tym roku mija 20 lat od wydania pierwszej autorskiej płyty „Kamień", która swoją premierę miała w listopadzie 1995 roku. Kayah zdobyła dzięki niej pierwszą statuetkę Fryderyk '95 dla Najlepszej Wokalistki Roku. To wyjątkowa płyta dla bardzo wielu osób, fani Kayah często o niej mówią, wspominają i jest im szczególnie bliska.

Teraz nadszedł czas na zmierzenie się z przeszłością, ponowne zinterpretowanie utworów napisanych przez Artystkę na początku kariery i odświeżenie brzmień, które spowodowały, że Kayah stała się rozpoznawalną Artystką i pozyskała rzeszę wiernych fanów.

Podczas koncertów nie zabraknie najbardziej znanych utworów z płyty, takich jak „Fleciki", „Nawet deszcz", „Santana", „Jestem kamieniem", czy „Jak liść". Będzie też kilka muzycznych niespodzianek w zaskakujących aranżacjach. Na najwspanialszych polskich scenach towarzyszyć będą Artystce wyjątkowi muzycy. Trasa ruszy w listopadzie 2015 roku. Dokładnie 20 lat po wydaniu płyty.

 
 

Informacje o koncercie


Data: 27 listopada 2015
Godzina: 20.00
Adres: Sala Audytoryjna WCK
ul. Wystawowa 1 - Wrocław

 
KAYAH WE WROCŁAWSKIM CENTRUM KONGRESOWYM
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Czytaj więcej