KONCERT TANITA TIKARAM WE WROCŁAWIU

 
11 PEŁNOPRAWNYCH ALBUMÓW

ETHNO JAZZ FESTIVAL - KONCERT TANITY TIKARAM

18 Kwietnia 2024Urzekająca, romantyczna, wielka i międzynarodowa gwiazda, Tanita Tikaram uświetni jedną z najpiękniejszych sal koncertowych w Polsce. 18 kwietnia 2024 wieczorem NFM we Wrocławiu rozbrzmi przebojami, które są z nami od przeszło 30 lat, które pozwolą wrócić do lat młodości, wieczorów z Listą Przebojów Marka Niedźwieckiego w klasycznym radioodbiorniku. 

Które nie tylko są artefaktami kierującymi ku przeszłości, ale równie dobrze odkrywają nowe płaszczyzny do porozumienia z młodszymi pokoleniami i dają niepowtarzalną szansę na wyjątkowy wieczór– rzecz sprawdzona i udokumentowana po koncertach artystki na Ladies' Jazz Festival w 2020 roku w Gdyni, a potem w 2023 roku na festiwalu w Łańcucie.

Tanita Tikaram to nie tylko wspaniały wielokrotnie ozłocony debiutantki krążek płytowy z 1988 roku. To przeboje ze wszystkich jej 11 pełnoprawnych albumów, na których znajdujemy minuty wzruszeń, zaskoczeń, emocji. Jej koncerty to natomiast radość, czystość, ciepło, urokliwa nieśmiałość i naturalność. To zachwyt tłumów fanów nad jej talentem kompozytorskim, wykonawczym i trafnością tekstów tak spójnych z naszymi przeżyciami i przemyśleniami.

Tanita Tikaram wystąpi dla nas w ramach odbywającego się we Wrocławiu od prawie 20 lat Ethno Jazz Festivalu. I bez dwóch zdań – będzie to wieczór niezapomniany! Warto będzie mieć go w swojej pamięci!!!

 
 

Informacje o koncercie

Data: 16.04.2024
Godzina: 19:00
Adres: NARODOWE FORUM MUZYKI
pl. Wolności 1, Wrocław

 
 
 

Do koncertu pozostało

 
ETHNO JAZZ FESTIVAL – KONCERT TANITY TIKARAM
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Czytaj więcej