KRÓL na WrocLove Summer Stage - LIONSTAGE

 

KRÓL W RAMACH CYKLU WROCLOVE SUMMER STAGE

12 CZERWCA 2021Król powraca do Wrocławia z materiałem z płyty ,,Dziękuję”. W ramach cyklu WrocLove Summer Stage zagra plenerowy koncert promujący najnowszy krążek. Nie zabraknie także utworów znanych z poprzednich płyt Króla. 

Koncert odbędzie się 12 czerwca na letniej scenie w Parku na Wyspie przy Wróblewskiego 9 w ramach festiwalu WrocLove Summer Stage.

WrocLove Summer Stage to letni cykl plenerowych koncertów w klimatycznym miejscu obok wrocławskiego ZOO i Hali Stulecia.

Dziękuję czyli szósty solowy album Króla ukazał się 9 kwietnia 2021 nakładem wytwórni ART2 Music. Błażej Król dał się poznać jako artysta wydający płyty rokrocznie. Dwa tysiące dwudziesty okazał się szczególny, był to rok bez nowej płyty Króla, przyniósł on jednak artyście nagrody takie jak Paszport POLITYKI czy Fryderyk a także objęcie wraz z Darią Zawiałow i Igo kierownictwa nad projektem Męskie Granie Orkiestra 2020.

Pierwszym singlem zapowiadającym wydawnictwo jest utwór „Tak jak Ty”.
Błażej Król to jeden z najbardziej utytułowanych muzyków i tekściarzy młodego pokolenia, który od lat sumiennie toruje sobie drogę z niezależnego światka na sceny największych festiwali i na łamy opiniotwórczej prasy muzycznej. Karierę rozpoczynał w duecie z Maurycym Kiebzakiem Górskim jako UL/KR .
Na koncercie nie zabraknie także utworów znanych z poprzednich płyt Króla.

Zespół wystąpi w składzie:

Błażej Król – głos, gitara
Iwona Król – głos, instrumenty klawiszowe
Thomas Fietz – perkusja
Jan Migdal – gitara basowa
Monia Muc – saksofon

 
 

Informacje o koncercie


Data: 12.06.2021
Godzina: 20.00
Adres: PARK NA WYSPIE
ul. Wróblewskiego 9 - Wrocław

 

Do koncertu pozostało

KRÓL W RAMACH CYKLU WROCLOVE SUMMER STAGE
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Czytaj więcej