KULT W HALI STULECIA

 
POMARAŃCZOWA TRASA

KULT W HALI STULECIA - W RAMACH COROCZNEJ POMARAŃCZOWEJ TRASY

10 Listopada 2023Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich miłośników muzyki rockowej na jedyny w swoim rodzaju koncert KULTU, który odbędzie się w ramach corocznej Pomarańczowej Trasy. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 10 listopada 2023 roku w malowniczej scenerii wrocławskiej Hali Stulecia. 

Ten koncert to okazja, by ponownie spotkać się z legendarnym zespołem KULT, który od ponad 35 lat jest nieodłącznym elementem polskiej sceny muzycznej. Zespół, znany ze swoich mocnych tekstów, energii na scenie i niepowtarzalnego połączenia gitar, trąb i klawiszy, to ikona polskiego rocka.

Kazik Staszewski i jego kolektyw nie potrzebują przedstawienia – ich muzyka i twórczość są rozpoznawalne na całym świecie. KULT ma na swoim koncie pokaźną dyskografię, a ich utwory poruszają najważniejsze tematy, obnażając prawdę i gorzko patrząc na rzeczywistość. Mimo upływu lat ich przekaz jest nadal aktualny i poruszający.

Koncerty KULTU to prawdziwa uczta dla fanów rocka. Zespół wciąż nieustannie koncertuje, a ich występy to ponad dwugodzinna dawka energii i doskonałej muzyki na żywo. To wyjątkowa okazja, by poczuć klimat prawdziwego rockowego show.

Bilety na koncert KULTU w Hali Stulecia są już dostępne w przedsprzedaży, dlatego nie zwlekajcie z zakupem! To wydarzenie na pewno przyciągnie rzesze fanów z całego kraju, więc nie przegapcie okazji, by być częścią tej niezapomnianej rockowej nocy.

 
 

Informacje o koncercie

Data: 10.11.2023
Godzina: 19:00
Adres: HALA STULECIA
ul. Wystawowa 1, Wrocław

 
 
 

Do koncertu pozostało

 
KULT W HALI STULECIA – POMARAŃCZOWA TRASA
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Czytaj więcej