LIPALI W PROXIMIE - LIONSTAGE
 

LIPALI W PROXIMIE

29 LISTOPADA 2015


29 listopada w warszawskiej Proximie na koncercie premierowym LIPALI będziecie mogli po raz pierwszy na żywo usłyszeć w całości materiał z najnowszego albumu „Fasady”. 

LIPALI w nowym brzmieniu, w poszerzonym składzie, ze świeżą energią, ale jak zawsze prosto, bezpośrednio i bezkompromisowo zagra 11 nowych kawałków zapowiadając tym samym przyszłoroczną trasę koncertową.

„Fasady” to piąty studyjny album LIPALI, ale pierwszy nagrany w czteroosobowym składzie. W 2015 roku do Lipy, Qlosa i Luka dołączył Roman Bereźnicki. Na płycie słychać jak muzyka dojrzewa z zespołem – jest miejsce na ogień i zabawę, ale też nie brakuje przestrzeni na miłość i refleksję. Poszukiwanie – siebie, szczęścia, wolności i sensu życia jest wyczuwalne w każdym dźwięku i słowie.

11 zupełnie nowych utworów to historia człowieka, który ma wiele za sobą, ale nadal szuka odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jaką drogę wybrać? Jak kochać, kiedy we wspólne życie wdziera się rutyna? Czym jest człowiek? Jak szczęśliwie żyć, gdy dookoła tyle wojen i cierpienia? „Fasady” nagrywane były w Wiśle w Studio DR. Przez cały czas zespołowi towarzyszyła ekipa filmowa, dokumentująca powstawanie płyty, którą wyprodukował Szymon Sieńko z Lipą. Efekty pracy będzie można obejrzeć już niebawem na: http://lipali.tv/.

Przedsmakiem nowego krążka jest utwór „Ludzie 1.2”, którego premiera wraz z teledyskiem miała miejsce 1 października: https://www.youtube.com/watch?v=nuhfyKGij6I

Album trafi na półki sklepowe 20 listopada, ale już teraz jest dostępny w przedsprzedaży bezpośrednio na stronie zespołu: http://lipali.net/.

 
 

Informacje o koncercie


Data: 29 LISTOPADA 2015
Godzina: 19.00
Adres: Klub Proxima
ul. Żwirki i Wigury 99A - Warszawa

 
LIPALI W PROXIMIE
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Czytaj więcej