ARTYŚCI

ARTYŚCI I ZESPOŁY WSPÓŁPRACUJĄCY Z LIONSTAGE

 

Sprawujemy pełną opiekę impresaryjną nad polskimi, zagranicznymi zespołami i artystami.
Działamy w całej Europie. Nasza specjalność to wszechstronny management muzyczny, obejmujący sprzedaż i organizację koncertów, tras koncertowych oraz wszelkiego rodzaju eventów.

Zapewniamy pełne wsparcie produkcyjne, marketingowe i wizerunkowe. Współpracujemy z legendami polskiej sceny muzycznej oraz wykonawcami, którzy dopiero stoją u progu kariery. Interesuje nas odkrywanie, promowanie świeżych i nowatorskich brzmień.
Dzięki długoletniemu doświadczeniu jesteśmy liderami w tej branży.

 
 

Jesteśmy międzynarodową agencją artystyczną z Wrocławia. Tworzymy duży, zgrany i profesjonalny zespół, który łączy miłość do muzyki, długoletnia przyjaźń i ogromna chęć propagowania kultury związanej z muzyką.

Organizujemy koncerty, festiwale muzyczne i trasy koncertowe oraz ekskluzywne eventy dla firm, zajmujemy się bookingiem artystów zagranicznych, sprawujemy opiekę impresaryjną nad polskimi i zagranicznymi wykonawcami. Naszą specjalnością jest odkrywanie artystów z rejonów muzyki alternatywnej, rock, hip-hop, reggae-dub, ethno i world music. Sprowadzamy zespoły z całego świata, znajdujemy i promujemy świeże nowatorskie brzmienia. Dbamy o oryginalność sceniczną, profesjonalną organizację, produkcję techniczną każdego wydarzenia na wysokim poziomie.