MIKROMUSIC - 10. URODZINY ZESPOŁU - LIONSTAGE
 

MIKROMUSIC - 10. URODZINY

17 KWIETNIA 2012


Mikromusic wystąpi 17 kwietnia, o godz. 20:00 w warszawskim klubie Sen Pszczoły. Wszyscy Fani proszeni są o zachowanie czujności, gdyż nie można przegapić tej muzycznej uczty. Tego dnia grupa będzie świętować swoje 10–te urodziny. W jubileuszowym koncercie wezmą udział zaproszeni goście – charakterystyczna Marcelina oraz egzotyczny Joao Texeira de Sousa. 

Sen Pszczoły to idealne miejsce na urodzinowy, klimatyczny koncert zespołu Mikromusic. Podczas występu grupa zagra utwory z wszystkich dotychczasowych płyt – „Dobrze jest”, „Sennik” oraz z ostatniej „Sovy”. Członkowie zespołu przygotowali kilka muzycznych niespodzianek. Nie obędzie się bez zaskakujących improwizacji, nowych aranżacji oraz magicznego klimatu mikro-dźwięków. Osoby, które myślą, że znają cały repertuar na pamięć mogą poczuć się lekko zaskoczone.

Dodatkowo, koncert wzbogacą zaproszeni Goście, którzy zaśpiewają piosenki z repertuaru Mikromusic. Podczas kwietniowego wieczoru na scenie razem z zespołem wystąpi Marcelina – wokalistka obdarzona charakterystycznym wokalem oraz egzotyczny Portugalczyk – Joao Texeira de Sousa, który pojawił się także jako gość na ostatniej płycie „Sova”.

Planowany koncert będzie przedsmakiem nowego wydawnictwa Mikromusic. Dokładnie tydzień po jubileuszowym występie, 24 kwietnia, na półkach sklepowych pojawi się dwupłytowy album – „Mikromusic w eterze”, który zawiera pierwsze koncertowe DVD zespołu.

 
 

Informacje o koncercie


Data: 17 KWIETNIA 2012
Adres: Klub Sen Pszczoły
ul. Inżynierska 3 - Warszawa

 
MIKROMUSIC – 10. URODZINY
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Czytaj więcej