NO LOGO W KLUBIE RIVIERA REMONT - LIONSTAGE
 

NO LOGO W KLUBIE RIVIERA REMONT

14 GRUDNIA 2019


Jeden z najciekawszych zespołów alternatywnego reggae będzie promować swoją debiutancką płytę „Wilki kochają kwiaty”, zawierającą firmową dla grupy mieszankę reggae, funky, ska i hard rocka. Podczas koncertu do zespołu dołączą Maria Sadowska oraz półfinalistka "The Voice of Poland" i laureatka "Szansy na sukces" Marzena Ugorna. 

NO LOGO to prawdziwie małomiasteczkowy zespół, dumny ze swoich korzeni. Powstał w 2009 roku w Sejnach z inicjatywy wokalisty i gitarzysty Adriana Łabanowskiego oraz jego brata Tomasza. Tajną bronią NO LOGO jest Namiot, grający na didgeridoo, pochodzącym z Australii najstarszym instrumencie dętym świata. Ponadto w skład grupy wchodzą doskonały basista Konik, perkusista Bumcol, grający na przeszkadzajkach Burza oraz dysponujący świetnym flow nawijacz i autor tekstów MC Rogaty.

Zespół nie spieszył się z wydaniem debiutanckiej płyty, stawiając przede wszystkim na żywiołowe koncerty, dzięki którym dorobił się wiernej publiczności. Przed jego wydaniem zarejestrował zaledwie parę utworów demo, które były emitowane w wielu stacjach radiowych. Grupa wystąpiła na kilku festiwalach (m.in. Skrzydlate Wiosło i Reggae Netta Festiwal) i w klubach w całej Polsce. Koncert w Remoncie będzie poprzedzony pokazem filmu dokumentalnego o NO LOGO “Trasa X”.

 
 

Informacje o koncercie


Data: 14 grudnia 2019
Godzina: 19.00
Adres: Klub Riviera Remont
ul. Waryńskiego 12a - Warszawa